Logo

Nowy apartament, 35,17 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr M20

615 475 zł

17 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 880 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Apartamenty Świt

Warszawa, Bielany, Chomiczówka, ul. Renesansowa

1 pokój, apartament 35,17 m², piętro 3, oferta nr M20, Apartamenty Świt, Warszawa, Bielany, Chomiczówka, ul. Renesansowa
SALON Z ANEKSEM24,71 m²ŁAZIENKA4,38 m²KORYTARZ6,08 m²BALKON5,76 m²
Wymiary apartamentu 35.17 m², M20
Apartamenty Świt - zdjęcie nr 0
Apartamenty Świt - zdjęcie nr 1
Apartamenty Świt - zdjęcie nr 2
Apartamenty Świt - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja apartamentu 35.17 m², M20
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

35,17 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. apartamentu:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,76 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę