Logo

Nowy apartament, 51,07 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr M26

914 153 zł

17 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 277 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Apartamenty Świt

Warszawa, Bielany, Chomiczówka, ul. Renesansowa

2 pokoje, apartament 51,07 m², piętro 4, oferta nr M26, Apartamenty Świt, Warszawa, Bielany, Chomiczówka, ul. Renesansowa
SALON Z ANEKSEM24,73 m²SYPIALNIA15,90 m²ŁAZIENKA4,38 m²KORYTARZ6,06 m²BALKON5,76 m²
Wymiary apartamentu 51.07 m², M26
Apartamenty Świt - zdjęcie nr 0
Apartamenty Świt - zdjęcie nr 1
Apartamenty Świt - zdjęcie nr 2
Apartamenty Świt - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja apartamentu 51.07 m², M26
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,07 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. apartamentu:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,76 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę