+10
Nowy apartament inwestycyjny, 27,99 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr 3-B.1.4
381 769 zł
13 639 zł /m²
Rata 1 786 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Baltic Park 2 - Etap III
Pogorzelica, ul. Wojska Polskiego

5

Mapa
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
27,99 m²
Piętro:
1 piętro
Garaż:
parking naziemny (płatny dodatkowo)
Powierzchnie dodatkowe:
brak
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (6,38 m²)
Termin oddania:
Etap III - rok 2026
Zapytaj o ofertę