Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 46,81 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 4-A.0.2

661 782 zł

14 138 zł /m²

Rata 3 096 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Pogorzelica, ul. Wojska Polskiego

2 pokoje, apartament inwestycyjny 46,81 m², parter, oferta nr 4-A.0.2, Baltic Park 2 - Etap III, Pogorzelica, ul. Wojska Polskiego
Baltic Park 2 - Etap III - zdjęcie nr 0
Baltic Park 2 - Etap III - zdjęcie nr 1
Baltic Park 2 - Etap III - zdjęcie nr 2
Baltic Park 2 - Etap III - zdjęcie nr 3
Baltic Park 2 - Etap III - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 46.81 m², 4-A.0.2
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,81 m²

Piętro:

parter

Garaż:

parking naziemny (płatny dodatkowo)

Powierzchnie dodatkowe:

brak

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (75,00 m²)

Termin oddania:

Etap III - rok 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę