Nowy apartament inwestycyjny, 45,16 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 4-B.1.2
615 958 zł
13 639 zł /m²
Rata 2 882 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Baltic Park 2 - Etap III
Pogorzelica, ul. Wojska Polskiego

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
45,16 m²
Piętro:
1 piętro
Garaż:
parking naziemny (płatny dodatkowo)
Powierzchnie dodatkowe:
brak
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (16,85 m²)
Termin oddania:
Etap III - rok 2026
Zapytaj o ofertę