Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 44,29 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 4-A.3.6

664 670 zł

15 007 zł /m²

Rata 3 110 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Pogorzelica, ul. Wojska Polskiego

2 pokoje, apartament inwestycyjny 44,29 m², piętro 3, oferta nr 4-A.3.6, Baltic Park 2 - Etap III, Pogorzelica, ul. Wojska Polskiego
Baltic Park 2 - Etap III - zdjęcie nr 0
Baltic Park 2 - Etap III - zdjęcie nr 1
Baltic Park 2 - Etap III - zdjęcie nr 2
Baltic Park 2 - Etap III - zdjęcie nr 3
Baltic Park 2 - Etap III - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 44.29 m², 4-A.3.6
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,29 m²

Piętro:

3 piętro

Garaż:

parking naziemny (płatny dodatkowo)

Powierzchnie dodatkowe:

brak

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (17,70 m²)

Termin oddania:

Etap III - rok 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę