- Winda w budynku
- Plac zabaw na osiedlu
- Pod budynkiem znajduje się garaż wielostanowiskowy
- W sprzedaży mieszkania z ogródkami
- Do zamieszkania w tym roku
Apartment
od 7 700 zł /m²
Grójec, ul. Mikołaja Reja 9
2 - 3 pok.
33,68 – 54,10 m²
Znaleziono 71 ofert w 4 inwestycjach
Popularne miasta w mazowieckim

Apartment
od 7 700 zł /m²
Grójec, ul. Mikołaja Reja 9
2 - 3 pok.
33,68 – 54,10 m²

Apartment
od 7 900 zł /m²
Grójec, ul. Mikołaja Reja 9
2 - 3 pok.
42,01 – 55,59 m²

Klondaik
od 7 600 zł /m²
Warka, ul. Armii Krajowej
3 pok.
68,74 – 77,50 m²

Apartment
od 7 950 zł /m²
Grójec, ul. Mikołaja Reja 9
2 - 3 pok.
45,74 – 52,08 m²
Średnia cena za m² (kwiecień 2026)
8 202 zł/m²

W powiecie grójeckim w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 71 nowych mieszkań w 4 inwestycjach deweloperskich. Deweloperzy w powiecie grójeckim oferują do sprzedaży mieszkania z rynku pierwotnego o powierzchni od 34 do 78 m² od 2 do 3 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:
Obecnie najwięcej nowych mieszkań w powiecie grójeckim oferuje: Apartment, Klondaik
Średnia cena nowego mieszkania 2-pokojowego w powiecie grójeckim wynosi obecnie 329 717 zł.
Średnia cena mieszkania 3-pokojowego od dewelopera w powiecie grójeckim wynosi obecnie 453 445 zł.
Średnia cena mieszkania z rynku pierwotnego z ogródkiem w powiecie grójeckim wynosi obecnie 339 464 zł.
Najdroższe nowe mieszkanie w powiecie grójeckim kosztuje 616 125 zł
Najtańsze nowe mieszkanie w powiecie grójeckim kosztuje 281 228 zł
Nieruchomości na sprzedaż