- Winda w budynku
- Na osiedlu zaprojektowano plac zabaw
- Teren rekreacyjny na osiedlu
- Do zamieszkania w tym roku
Triton Development S.A.
od 11 098 zł /m²
Łomna-Las, ul. Wiśniowa
2 pok.
33,67 – 33,79 m²
Znaleziono 40 ofert w 2 inwestycjach

Triton Development S.A.
od 11 098 zł /m²
Łomna-Las, ul. Wiśniowa
2 pok.
33,67 – 33,79 m²

Triton Development S.A.
od 7 912 zł /m²
Łomna-Las, ul. Wiśniowa 5
25,08 – 76,03 m²
Średnia cena za m² (kwiecień 2026)
10 906 zł/m²

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026
Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni
Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026
W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 40 nowych mieszkań w 2 inwestycjach deweloperskich. Deweloperzy W Polsce oferują do sprzedaży mieszkania z rynku pierwotnego o powierzchni od 25 do 76 m² od 2 do 2 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:
Obecnie najwięcej nowych mieszkań oferuje: Triton Development S.A.
Średnia cena nowego mieszkania 2-pokojowego wynosi obecnie 375 000 zł.
Najdroższe nowe mieszkanie kosztuje 625 000 zł
Najtańsze nowe mieszkanie kosztuje 310 000 zł
Nieruchomości na sprzedaż
Rynek pierwotny
Popularne miasta w mazowieckim