Logo
Filtry

Nowe domy na sprzedaż Giewartów - rynek pierwotny

Znaleziono 14 ofert w 1 inwestycji

    Lista ofert

  • Osada Giewartów, nowe domy, PINE. APARTMENTS, ul. Armii Krajowej, Giewartów
    gotowe do odbioru
    NOWOŚĆ
    info-icon
    info-icon
    Osada Giewartów
    • Osiedle zlokalizowane blisko parku - 1000 m
    • Nowość w ofercie dewelopera
    więcej »

    PINE. APARTMENTS

    339 000 – 375 000 zł

    Giewartów, ul. Armii Krajowej

    3 pok.

    46,75 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama
    reklama placeholder

Analiza rynku domów deweloperskich w Giewartowie - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek pierwotny - 14 ofert
  • Średnia cena m² nowego domu w Giewartowie: 7 896 zł/m²
  • Najmniejszy metraż domu: 47 m²
  • Największy metraż domu: 47 m²

Wskaźniki rynku pierwotnego w Giewartowie

  • Ceny nowych domów w Giewartowie są o 76,62% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane inwestycje deweloperskie w Giewartowie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni

Kalkulacje kredytu hipotecznego na dom od dewelopera

  • Średnia cena nowego domu w Giewartowie wynosi 369 143 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 1 727 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Nowe domy w Giewartowie

W Giewartowie w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 14 nowych domów w 1 inwestycji deweloperskich. Deweloperzy w Giewartowie oferują do sprzedaży domy z rynku pierwotnego o powierzchni od 47 do 47 m² od 3 do 3 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • pozostałe nowe domy (14 ofert)

Giewartów - najczęściej zadawane pytania

Które firmy deweloperskie budują najwięcej domów w Giewartowie?

Obecnie najwięcej nowych domów w Giewartowie oferuje: PINE. APARTMENTS

Jaka jest średnia powierzchnia nowego domu w Giewartowie?

Średnia powierzchnia nowego domu na sprzedaż w Giewartowie wynosi obecnie 46,75 m².

Ile kosztuje najdroższy i najtańszy nowy dom w Giewartowie?

Najdroższy nowy dom w Giewartowie kosztuje 375 000 zł

Najtańszy nowy dom w Giewartowie kosztuje 339 000 zł