zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Neo Villa Sp. z o.o.

Neo Villa to firma deweloperska z Warszawy. Realizuje mieszkania na sprzedaż w kameralnej willi na Pradze Południe.
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • domy
  • Warszawa

Opis firmy - Neo Villa

Neo Villa Sp. z o.o. powstała w efekcie wieloletniego doświadczenia zdobytego poprzez działalność na rynku nieruchomości Jarosława Rybarczyka i Agnieszki Rybarczyk Werbowskiej, którzy prowadzą rodzinne biuro HMR Biuro Doradztwa i Pośrednictwa Majątkowego s.c. działające na rynku od 1986 roku.

Oboje zajmują się doradztwem i pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. W tym czasie współpracowali z wieloma czołowymi koncernami w swojej branży (K. Hownanian Poland, Gelamco, Mercedes-Benz Polska) oraz z wieloma deweloperami dla których przygotowywali i sprzedawali projekty deweloperskie (Egrib, Caelum Development, ECC Real Estate, Dr. Marcus International i inni).

Prezes Neo Villa Sp. z o.o Waldemar Wojciechowski wspiera firmę wieloletnim doświadczeniem zdobytym na rynku deweloperskim (Arch-Invest), podczas realizacji wielu własnych projektów, m/innymi: 

  • Osiedle 7 domów jednorodzinnych w zabudowie czterolokalowej, 28 lokali mieszkalnych z garażami w Markach przy ulicy Bandurskiego. 
  • Osiedle 3 domów jednorodzinnych z garażami w Markach przy ulicy Lisa-Kuli,
  • Osiedle 24 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz dwóch domów jednorodzinnych przy ul. Leśnej w Markach,
  • i 2 domy jednorodzinne przy ulicy Leśnej do ulicy Poznańskiej 2007-2009.

Nasza oferta

2 oferty

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry: