zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Motton Estates sp. z o.o.

Motton Estates sp. z o.o. deweloperska firma działająca na rynku nieruchomości w Lesznowoli. Nasze doświadczenie w działalności deweloperskiej jest gwarancją w realizacji inwestycji w sposób profesjonalny. Sprawdź!
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • Lesznowola
Kontakt

Opis firmy - Motton Estates

Już od 12 lat MOTTON ESTATES spełnia marzenia klientów, chcących zamieszkać w bliskim sąsiedztwie Warszawy jednak z dala od jej miejskiego zgiełku. Lesznowola to miejsce będące połączeniem świetnej komunikacji ze stolicą oraz terenów zielonych, w którym mieszkańcy mogą realizować swoje pasje. Wokół osiedla znajdują się liczne ośrodki jeździeckie, kluby sportowe i korty tenisowe. Lasy i tereny zielone sprawiają natomiast, że w okolicy jest gdzie spacerować, biegać i jeździć na rowerze.

Wszystkie nasze projekty wyróżniają się funkcjonalnością oraz oryginalną architekturą. Tworzymy je z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów oraz dbałością o detale architektoniczne. To w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem jest najlepszym potwierdzeniem wartości, które nas charakteryzują, a grono naszych zadowolonych klientów stale się powiększa.

Nasze inwestycje wyróżnia troska o środowisko naturalne. Oprócz zieleni otaczającej budynki wykorzystujemy m.in. instalacje ponownego wykorzystania wody szarej, pompy ciepła z niskotemperaturowy ogrzewaniem podłogowym, zbiorniki retencyjne wód opadowych oraz instalacje fotowoltaiczne.

Oferty nieruchomości w mazowieckim

Apartamenty Oszmiańska 20, nowe mieszkania, Home Invest, ul. Oszmiańska 20, Targówek, Warszawa Oferta szczegóły link
3D
od 669 526 zł
Zobacz wszystkie