Mieszkania do wynajęcia Ząbki

Znaleziono 3 oferty
Wyszukuję...
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marcina Flisa 4, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Ząbki - wynajem mieszkań

Ząbki to średnich rozmiarów miasto, zlokalizowane na północny-wschód od Warszawy. Graniczy z Targówkiem, czyli jedną z największych dzielnic stolicy, co jest ogromnym plusem z uwagi na handlowy charakter obszaru. Ząbki są przez wielu postrzegane jako warszawska dzielnica, jednak jednostka znajduje się w powiecie wołomińskim, około 10 kilometrów od stolicy. Miasto od lat wyrasta na miejsce, do którego coraz chętniej przeprowadzają się warszawiacy.

Deweloperski raj

Inwestorzy budowlani stopniowo wychodzą poza granice stołecznego miasta, celując w miejscowości zlokalizowane w aglomeracji. Ząbki to jeden z obszarów szczególnie upodobany przez deweloperów. Nowe inwestycje mieszkaniowe sprzedają się tu głównie dzięki niższym cenom, a prywatni inwestorzy przeznaczają zakupione lokale na mieszkania do wynajęcia w Ząbkach. Chętnych nie brakuje, a najemcy to głównie osoby w wieku akademickim, a także młode rodziny z dziećmi.

Ząbki wśród lasów

Co sprawia, że nieruchomości w Ząbkach uznawane są za tak atrakcyjne? Głównym atutem jest lokalizacja. Położone w sąsiedztwie stolicy miasto zapewnia znakomity transport jedną z trzech dróg wojewódzkich oraz drogi ekspresowej S8. Nierzadko pokonanie odcinka z Ząbek do miejsca pracy w Warszawie zajmuje tyle samo, co pokonanie trasy z Białołęki na Kabaty. W zaistniałych okolicznościach o wiele korzystniej jest znaleźć tańsze mieszkania do wynajęcia w Ząbkach niż przepłacać za czynsz w przeludnionej stolicy.

Kolejną zaletą jest położenie miasta wśród zieleni. Około jedna czwarta całkowitej przestrzeni miejskiej wypełniona jest lasami, które otaczają Ząbki niemal z każdej strony. To oznacza niezliczone piesze wędrówki, rowerowe wycieczki, oddychanie powietrzem pozbawionym spalin i możliwość obserwacji dziko żyjących zwierząt. To wspaniała atrakcja i świetny sposób na relaks zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Ząbki dla studentów

Zaciszne położenie Ząbek to zaleta, z której coraz chętniej korzystają również studenci. Dziś to miasto przyjazne uczniom oferuje mieszkania do wynajęcia Ząbki na korzystnych warunkach. Na zamieszkanie w podwarszawskiej miejscowości decydują się głównie osoby, które mają najbliżej do swoich uczelni. Do takowych zalicza się na przykład Uczelnia Medyczna im. Marii Skłodowskiej-Curie, Akademia Leona Koźmińskiego czy Wyższa Szkoła Bankowa. Wszystkie trzy uczelnie zlokalizowane są po prawej stronie Wisły.

Atrakcje dla mieszkańców

Ząbki to miejscowość, która stale się rozwija. Zauważa się tu postęp gospodarczy, kulturowy i inwestycyjny. Godna uwagi jest również sekcja sportu i rekreacji, a w szczególności plaża miejska nad Zalewem Bardowskiego, gdzie znajduje się wieża widokowa oraz przestrzeń dedykowana sportom wodnym. To zaledwie 3 km od miejscowości. Ponadto w Ząbkach odbywają się imprezy sezonowe, cykliczne i konkursy, organizowane jest rokrocznie kino letnie, a na pobliskim Targówku znajduje się lodowisko dedykowane zarówno osobom początkującym, jak i wytrawnym łyżwiarzom.

Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 28 470 osób
UP