Tabelaofert.pl
Twoje oferty
0
0
Typ, cel, rynek
Filtry

Mieszkania do wynajęcia Ząbki - wynajmę mieszkanie

Średnia cena wynajmu mieszkania w Ząbkach to
 
2 700 zł

Znaleziono 2 oferty

Ząbki - wynajem mieszkań

Ząbki to średnich rozmiarów miasto, zlokalizowane na północny-wschód od Warszawy. Graniczy z Targówkiem, czyli jedną z największych dzielnic stolicy, co jest ogromnym plusem z uwagi na handlowy charakter obszaru. Ząbki są przez wielu postrzegane jako warszawska dzielnica, jednak jednostka znajduje się w powiecie wołomińskim, około 10 kilometrów od stolicy. Miasto od lat wyrasta na miejsce, do którego coraz chętniej przeprowadzają się warszawiacy.

Deweloperski raj

Inwestorzy budowlani stopniowo wychodzą poza granice stołecznego miasta, celując w miejscowości zlokalizowane w aglomeracji. Ząbki to jeden z obszarów szczególnie upodobany przez deweloperów. Nowe inwestycje mieszkaniowe sprzedają się tu głównie dzięki niższym cenom, a prywatni inwestorzy przeznaczają zakupione lokale na mieszkania do wynajęcia w Ząbkach. Chętnych nie brakuje, a najemcy to głównie osoby w wieku akademickim, a także młode rodziny z dziećmi.

Ząbki wśród lasów

Co sprawia, że nieruchomości w Ząbkach uznawane są za tak atrakcyjne? Głównym atutem jest lokalizacja. Położone w sąsiedztwie stolicy miasto zapewnia znakomity transport jedną z trzech dróg wojewódzkich oraz drogi ekspresowej S8. Nierzadko pokonanie odcinka z Ząbek do miejsca pracy w Warszawie zajmuje tyle samo, co pokonanie trasy z Białołęki na Kabaty. W zaistniałych okolicznościach o wiele korzystniej jest znaleźć tańsze mieszkania do wynajęcia w Ząbkach niż przepłacać za czynsz w przeludnionej stolicy.

Kolejną zaletą jest położenie miasta wśród zieleni. Około jedna czwarta całkowitej przestrzeni miejskiej wypełniona jest lasami, które otaczają Ząbki niemal z każdej strony. To oznacza niezliczone piesze wędrówki, rowerowe wycieczki, oddychanie powietrzem pozbawionym spalin i możliwość obserwacji dziko żyjących zwierząt. To wspaniała atrakcja i świetny sposób na relaks zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Ząbki dla studentów

Zaciszne położenie Ząbek to zaleta, z której coraz chętniej korzystają również studenci. Dziś to miasto przyjazne uczniom oferuje mieszkania do wynajęcia Ząbki na korzystnych warunkach. Na zamieszkanie w podwarszawskiej miejscowości decydują się głównie osoby, które mają najbliżej do swoich uczelni. Do takowych zalicza się na przykład Uczelnia Medyczna im. Marii Skłodowskiej-Curie, Akademia Leona Koźmińskiego czy Wyższa Szkoła Bankowa. Wszystkie trzy uczelnie zlokalizowane są po prawej stronie Wisły.

Atrakcje dla mieszkańców

Ząbki to miejscowość, która stale się rozwija. Zauważa się tu postęp gospodarczy, kulturowy i inwestycyjny. Godna uwagi jest również sekcja sportu i rekreacji, a w szczególności plaża miejska nad Zalewem Bardowskiego, gdzie znajduje się wieża widokowa oraz przestrzeń dedykowana sportom wodnym. To zaledwie 3 km od miejscowości. Ponadto w Ząbkach odbywają się imprezy sezonowe, cykliczne i konkursy, organizowane jest rokrocznie kino letnie, a na pobliskim Targówku znajduje się lodowisko dedykowane zarówno osobom początkującym, jak i wytrawnym łyżwiarzom.

Mieszkania na wynajem w Ząbkach

W Ząbkach w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 2 mieszkań z rynku wtórnego. Biura nieruchomości w Ząbkach oferują do wynajęcia mieszkania o powierzchni od 59 do 89 m² od 2 do 4 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:
  • mieszkania 2 pokoje (1 oferta)
  • mieszkania 4 pokoje (1 oferta)
  • mieszkania z balkonem (2 oferty)

Ząbki - najczęściej zadawane pytania

Które mieszkania w Ząbkach są najczęściej wynajmowane?

Osoby poszukujące mieszkań do wynajęcia najczęściej wynajmują kawalerki oraz mieszkania 2-pokojowe z aneksem kuchennym w dobrze skomunikowanej lokalizacji.

Jaka jest średnia cena wynajmu mieszkania w Ząbkach?

Średnia cena wynajęcia mieszkania w Ząbkach wynosi obecnie 2 700 zł/m².

Ile kosztuje wynajem mieszkania 2-pokojowego w Ząbkach?

Średnia cena wynajmu mieszkania 2-pokojowego w Ząbkach wynosi obecnie 3 400 zł.

Ile kosztuje wynajem mieszkania dla rodziny w Ząbkach?

Średnia cena wynajmu mieszkania 4-pokojowego w Ząbkach wynosi obecnie 2 000 zł.