Mieszkania do wynajęcia Kraków Krowodrza

Znaleziono 29 ofert
Wyszukuję...
WSZYSTKIE OFERTY
Kawalerka 28,00 m², Kraków, Krowodrza, Wrocławska, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 200 zł
Mieszkanie dwupokojowe 43,00 m², Kraków, Krowodrza, Juliusza Lea, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 500 zł
Mieszkanie trzypokojowe 67,00 m², Kraków, Krowodrza, Wrocławska, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
4 500 zł
Kawalerka 80,00 m², Kraków, Krowodrza, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
3 500 zł
Mieszkanie trzypokojowe 82,00 m², Kraków, Krowodrza, Władysława Łokietka, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
4 200 zł
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marcina Flisa 4, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Mieszkania Kraków Krowodrza wynajem

Krowodrza jest jedną z osiemnastu dzielnic Krakowa. Graniczy ze Starym Miastem, co oznacza lokalizację niemal w samym sercu metropolii. Gwar panujący wokół Sukiennic i Kościoła Mariackiego silnie kontrastuje ze spokojnym charakterem Krowodrzy. To jedna z piękniejszych dzielnic, w której znajdują się zarówno mieszkania do wynajęcia Kraków Krowodrza, jak i nieruchomości na sprzedaż z rynku pierwotnego i wtórnego.

Śladami historii

Podobnie jak w przypadku pozostałych dzielnic, Krowodrza była wsią, która przynależała do krakowskich biskupów. Do granic miasta włączono ją dopiero na początku XX wieku – kluczową datą jest tu rok 1909, kiedy rozpoczęła się budowa „Wielkiego Krakowa”. Z czasem dzielnica odnotowywała coraz silniejszy rozwój, by dziś kusić mieszkańców licznymi obiektami kulturalnymi i bogatą ofertą mieszkań.

Krowodrza to przede wszystkim tereny zielone, na tle których dumnie wyrastają budynki o niskiej i średniej zabudowie. Na terenie dzielnicy znajduje się kilka blokowisk, jednak w większości są to niewielkie apartamenty czy atrakcyjne mieszkania do wynajęcia w Krakowie Krowodrza.

Dzielnica dla studentów

Krowodrza jest miejscem, w którym kwitnie życie studenckie. Swoje wydziały mają tutaj Uniwersytet Rolniczy, Politechnika Krakowska i Uniwersytet Pedagogiczny. Nie można pominąć też Akademii Górniczo-Hutniczej, która skupia studentów o różnych narodowościach. Na terenie dzielnicy znajduje się Miasteczko Studenckie. Kampus każdego roku gromadzi nawet do 40 tysięcy studentów, a na jego terenie odbywają się liczne imprezy i ciekawe wydarzenia kulturowe.

Z uwagi na akademicką społeczność, szeroką część oferty nieruchomości stanowią mieszkania do wynajęcia w Krakowie w dzielnicy Krowodrza. Są to obiekty bardzo zróżnicowane - od kilkupokojowych nieruchomości, przez skromne kawalerki, aż po stylowo urządzone apartamenty pod wynajem.

Dla osób planujących założyć rodzinę

Dzielnica Krowodrza to część Krakowa gromadząca najważniejsze punkty miasta. Studenci stanowią niemal 1/3 tamtejszej społeczności, przeważając nieco nad osobami w wieku 30-65 lat. Spora liczba żaków decyduje się pozostać w dzielnicy, by rozpocząć pracę w jednym z pobliskich centrów biznesowych. Efektem jest rosnąca liczba osób, które planują powiększenie rodziny. Okolica jest stosunkowo bezpieczna i pełno w niej placów zabaw dla dzieci oraz punktów rekreacyjnych.

Co warto zobaczyć na terenie dzielnicy? Najchętniej odwiedzane miejsca to Pałac Królewski w Łobzowie, Fort Kleparski czy Muzeum Narodowe, w którym znajduje się największa biblioteka w Polsce. Dzieciom szczególnie przypadnie do gustu Smoczy Skwer przy ul. Kluczborskiej, plac zabaw w Ogrodzie Łobzów czy Park Młynówka Królewska. Łatwy dojazd gwarantuje świetnie rozwinięta infrastruktura drogowa – do poszczególnych miejsc w Krakowie można dostać się autobusem, tramwajem, a także koleją. Ciekawą alternatywą są też ścieżki rowerowe, które zapewniają atrakcyjne widoki rozpościerające się wzdłuż Parku Krowoderskiego.

Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 28 829 osób
UP