zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Agencja Nieruchomości LUKSUS

Celem naszej działalności jest usatysfakcjonowanie każdego Klienta poprzez profesjonalną obsługę, a także zagwarantowanie komfortu oraz bezpieczeństwa dokonywanych transakcji. Naszą specjalnością jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na terenie powiatu piaseczyńskiego.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • działki, lokale użytkowe, domy
  • Piaseczno
Kontakt

Nasi pośrednicy nieruchomości

Opis firmy - Agencja Nieruchomości LUKSUS

Agencja Nieruchomości LUKSUS powstała w 1996 roku. Właściciel posiada licencję nr 1555 nadaną przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju miast. Agencja należy do Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Właściciel Agencji Nieruchomości LUKSUS jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej.

Celem naszej działalności jest usatysfakcjonowanie każdego Klienta poprzez profesjonalną obsługę, a także zagwarantowanie komfortu oraz bezpieczeństwa dokonywanych transakcji.

Agencja oferuje:
  • usługi w zakresie pośrednictwa kupna-sprzedaży, najmu i wynajmu domów, mieszkań, działek, gruntów rolnych, nieruchomości komercyjnych oraz lokali użytkowych;
  • możliwość wyszukania oferty na zlecenia Klienta;
  • doradztwo;
  • przygotowanie dokumentacji do umowy przedwstępnej sprzedaży i umowy przyrzeczonej;
  • oraz pełną obsługę prawną

Naszą specjalnością jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na terenie powiatu piaseczyńskiego. W naszym biurze poświęcamy uwagę każdemu Klientowi poprzez pełne zaangażowanie, wnikliwą analizę potrzeb i wymagań Klienta, oferowanie szerokiego zakresu usług, a także doświadczenie i profesjonalizm całego zespołu Agencji Nieruchomości LUKSUS.

Nasza oferta

172 oferty

Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Dom 190,00 m², Piaseczno, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
1 990 000 zł
Biuro 30,00 m², Piaseczno, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
1 500 zł
Lokal użytkowy 493,00 m², Piaseczno, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
13 900 zł
Działka 1 500,00 m², Prażmów, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
225 000 zł