Logo

Działka na sprzedaż, 881,00 m², oferta nr 20324

269 000 zł

305 zł /m²

Rata 1 259 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Agencja Nieruchomości LUKSUS

Kotorydz

Działka 881,00 m², oferta nr , 20324, Kotorydz
20324 - zdjęcie nr 0
20324 - zdjęcie nr 1
20324 - zdjęcie nr 2
20324 - zdjęcie nr 3
20324 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 881 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

305 zł

Powierzchnia:

881,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą