Logo

Działka na sprzedaż, 26 618,00 m², oferta nr 19922

3 590 000 zł

135 zł /m²

Rata 16 797 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Agencja Nieruchomości LUKSUS

Tarczyn

Działka 26 618,00 m², oferta nr , 19922, Tarczyn
19922 - zdjęcie nr 0
19922 - zdjęcie nr 1
19922 - zdjęcie nr 2
19922 - zdjęcie nr 3
19922 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 26618 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

135 zł

Powierzchnia:

26 618,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą