Longbridge

Warszawa, ul. Cybernetyki 10
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Warszawa
Na międzynarodową grupę Longbridge, reprezentującą kapitał izraelski, składają się spółki realizujące projekty inwestycyjne z zakresu nieruchomości.

Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych osiedli mieszkaniowych, których główne atuty to świetna lokalizacja, klasyczna i elegancka architektura, materiały wykończeniowe najwyższej jakości oraz komfortowe układy przestrzenne mieszkań. Dzięki połączeniu naszego profesjonalizmu z klasą współpracujących firm, w tym generalnego wykonawcy, udaje nam się osiągnąć cel: wysoki standard w przystępnej cenie.

Grupę Longbridge wyróżnia przy tym niezwykła dbałość o klienta i spełnianie jego oczekiwań. Dlatego oprócz przedstawiania gotowych propozycji, tworzymy także indywidualne, dopasowane do potrzeb konkretnych nabywców oferty. W biurach sprzedaży firmy Longbridge nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną i sprawną obsługę oraz całkowite bezpieczeństwo transakcji, a w razie potrzeby – także na porady związane z finansowaniem. Przez cały proces projektowania myślimy o przyszłych mieszkańcach, dążąc do urzeczywistnienia ich wyobrażeń.

Obecnie grupa Longbridge koncentruje się na realizacji projektów w największych miastach Polski. Wśród naszych zasobów jest kilkadziesiąt gruntów, które w ostatnich latach nabyliśmy pod inwestycje z własnych środków.

W portfolio grupy LONGBRIDGE znajdują się projekty w Warszawie, podwarszawskim Pruszkowie, Poznaniu i Wrocławiu, w fazie przygotowań są inwestycje w Gdańsku, Gdyni, Szczecinie i Bydgoszczy.

Bez względu na charakter projektu, zawsze stawiamy na najwyższe standardy budownictwa.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Warszawa
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

Biuro Sprzedaży Forest Club Kabaty
Warszawa, al. Komisji Edukacji Narodowej / Szajnowicza

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę