zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Libbud Plus sp. z o. o. sp. k.

Libbud Plus sp. z o. o. sp. k. - mieszkaniowy deweloper zajmujący się działalnością budowlaną w Krakowie. Deweloperskie doświadczenie gwarantuje sukces w sprawnej realizacji projektów mieszkaniowych w profesjonalny sposób. Sprawdź!
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Kraków
Kontakt

Opis firmy - Libbud Plus

Historia firmy rozpoczęła się w 1998 roku od działalności jednoosobowej. Z upływem czasu oprócz doświadczenia zdobywaliśmy coraz szerszą grupę zadowolonych klientów, co zaowocowało realizacja coraz większych i bardziej wymagających zleceń.

Od początku swojej działalności stawialiśmy, na jakość i profesjonalizm, co pozwoliło nam uzyskać pewną pozycję na rynku usług budowlanych.

Od 2016 roku rozszerzyliśmy ofertę o działalność deweloperską. Naszą pierwszą zrealizowaną inwestycją jest osiedle „TYNIECKA PARK” w Krakowie. W najbliższej przyszłości spółka planuje realizację kolejnych atrakcyjnych inwestycji deweloperskich.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe