zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

KT Home

KT Home to agencja nieruchomości z Gdańska. Pośredniczy w sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek i lokali usługowych głównie na pomorzu.
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • Gdańsk

Opis firmy - KT Home

Stworzyliśmy KT Home, bo wiemy, że oczekujesz czegoś więcej, niż zwykłe pośrednictwo na rynku nieruchomości. Przez lata pomagaliśmy znaleźć wymarzone lokum Kupującym, a Właścicielom sprzedać nieruchomość jak najszybciej. Wiemy, że zwykła prezentacja oferty to za mało. Potrzeba czegoś więcej. Dlatego oferujemy kompleksową obsługę i fachowe wsparcie na każdym kroku realizowanej transakcji.

Osobiście oglądamy każdą oferowaną nieruchomość, sprawdzamy jej kondycję oraz analizujemy dokumentację. Dla nas to jednak za mało. W KT Home łączymy profesjonalne doradztwo w obrocie nieruchomościami z poszukiwaniem najdogodniejszych instrumentów finansowania transakcji. Codziennie współpracujemy z bankami i instytucjami finansowymi, poszukując najkorzystniejszych rozwiązań oraz wspierając naszych klientów w procesie kredytowym.

Poprzez sieć bliskich kontaktów mamy doskonałe rozpoznanie na rynku nieruchomości Trójmiasta i okolic. To pozwala nam zagwarantować bezpieczeństwo każdej stronie transakcji oraz przyspieszyć wiele z nieuniknionych formalności. Wiemy, że za każdym dokumentem czy decyzją stoi człowiek. My znamy tych ludzi i potrafimy przekonać ich, że właśnie Ty i Twoja transakcja jesteście w tej chwili najważniejsi.

To wszystko w cenie prowizji płaconej zawsze przez sprzedającego. Wierzymy, że najlepsze są proste zasady i przejrzyste reguły.

KT Home - Więcej niż nieruchomości.