zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Jakon sp. z o.o.

Jakon sp. z o.o. deweloper mieszkaniowy budujący osiedla w Poznaniu. Nasze doświadczenie w działalności deweloperskiej jest gwarancją powodzenia w sprawnej realizacji projektów w profesjonalny sposób. Sprawdź naszą ofertę!
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • Poznań

Opis firmy - Jakon

JAKON oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi w zakresie:
  • Generalnego wykonawstwa
  • Działalności deweloperskiej
  • Projektowania.
 
Projektujemy i wykonujemy obiekty produkcyjno-magazynowe, biurowe, handlowo-usługowe, obiekty użyteczności publicznej, realizujemy budynki mieszkalne oraz prowadzimy ich sprzedaż.
 
Zdajemy sobie sprawę, iż sukces rynkowy uzależniony jest w dużym stopniu od jakości wykonywanych prac, ceny oraz potrzeb i wymagań naszych Klientów. Dlatego dokładamy wszelkich starań by spełnić te wymogi. Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług są przede wszystkim zrealizowane przez nas projekty, obiekty które stworzyliśmy oraz pozytywne referencje.
 
Rozwój firmy i kompetencji pracowników jest dla nas bardzo ważny. „Jeśli się nie rozwijamy, to się cofamy” - to jest nasze kredo. Cały czas pozyskujemy grunty w różnych, atrakcyjnych rejonach Polski, na których planujemy inwestycje o przeznaczeniu na aktywizację gospodarczą jak i budownictwo mieszkaniowe.
 
Sukces naszej firmy budują ludzie - doświadczony i profesjonalny zespół pracowników, pełny charyzmy i zawsze gotowy spełniać oczekiwania Klientów. Z najwyższą starannością dbamy o to, by nasza firma była postrzegana jako zaufany, kompetentny partner, a nie tylko jako sprzedawca czy dostawca usług.
 
Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.