Logo

Wille Pasymska
Marvipol Development - domy na sprzedaż

2 790 001 – 3 050 001 zł

17 897 – 19 452 zł /m²

Warszawa, Bielany, Młociny, ul. Pasymska

Wille Pasymska - zdjęcie nr 1
Wille Pasymska - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja inwestycji Wille Pasymska
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pok.

Powierzchnia:

155,89 – 156,80 m²

Termin oddania:

II kwartał 2028

Inne inwestycje oferenta

Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę