zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Inwespol Godlewscy sp.k.

Warszawa, ul. Skrzyneckiego 29A
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Ząbki
Inwespol Godlewscy sp. k. to firma o rodzinnych, wieloletnich tradycjach, które sięgają lat 70. ubiegłego wieku. Na jej wiedzę oraz renomę pracowało kilka pokoleń rodziny Godlewskich. Pierwszą istotną w tej historii osobą jest Józef Godlewski. Założył on Zakład Usług Remontowo-Budowlanych, wcześniej stawiając swoje pierwsze kroki w branży dzięki firmie Mostostal. Józef Godlewski wraz ze swoim przedsiębiorstwem podejmował się budowy nowych budynków, a także remontów już istniejących, w tym także zabytkowych.

Kolejnymi osobami z rodziny Godlewskich, mających olbrzymi wkład w rozwój firmy, byli synowie Józefa, starszy – Zbigniew oraz młodszy – Krzysztof. Obydwaj, kolejno w 1993 oraz 2009 roku, założyli firmy o takiej samej nazwie, jak przedsiębiorstwo ich ojca. Zdecydowali się w ten sposób kontynuować jego dzieło. Firmy utworzyły konsorcjum i w taki sposób powstało przedsiębiorstwo, z którego usług klienci mogą korzystać obecnie.

Nasze realizacje powstawały w głównej mierze we współpracy z jednostkami budżetowymi. Wśród inwestorów, korzystających z naszych usług były m.in. ministerstwa, gminy, szpitale, czy Polskie Koleje Państwowe.

Od 2018 roku działamy również jako firma deweloperska. W 2019 roku oddaliśmy do użytku jako deweloperzy naszą pierwszą realizację w Rembertowie, budynek mieszkalny Rembertów Residence. Dzięki zadowoleniu naszych klientów, nasza firma rozwija się w branży deweloperskiej, mając w planach kolejne ciekawe projekty. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy komfort przyszłych mieszkańców.

Obecnie, działając jako deweloperzy, dokładamy wszelkich starań, wykorzystując przy tym zdobywane latami doświadczenie oraz wiedzę, by zrealizować projekt Comfort Residence w Ząbkach tak, aby w pełni zadowolił on przyszłych mieszkańców tej dzielnicy. Uważamy bowiem, że to ich zadowolenie powinno być dla nas najważniejsze.

Wierzymy, że nie zawiedziemy naszych przyszłych klientów.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Ząbki
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

Biuro Sprzedaży
Warszawa, ul. Skrzyneckiego 29A

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę