zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Grupa Ostoja sp. z o.o. sp.k.

Grupa Ostoja sp. z o.o. sp.k. firma deweloperska prowadząca działalność we Wrząsowicach. Doświadczenie deweloperskie jest gwarancją sukcesu w realizacji projektów mieszkaniowych w sposób profesjonalny. Sprawdź naszą aktualną ofertę!
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • domy
  • Wrząsowice

Opis firmy - Grupa Ostoja

Misją firmy GRUPA OSTOJA jest dostarczenie wysokiej jakości produktów i usług z branży nieruchomości, łączących w sobie zalety tradycjonalizmu i nowoczesności, dostosowanych do potrzeb konsumentów.

Historia GRUPY OSTOJA sięga 1987 roku, kiedy zostało założone Przedsiębiorstwo Ostoja. Firma specjalizowała się w produkcji materiałów budowlanych, wykonywaniu robót budowlanych, a także w handlu stalą. Na początku lat 90, w ciągu krótkiego okresu czasu Ostoja stała się wiodącym producentem pustaków, a w połowie lat 90-tych dużym w rejonie południowym dostawcą stali. Od 1997 roku firma nabywa doświadczenie i dostarcza usługi z zakresu hotelarstwa. W maju 2008 roku główny udziałowiec podmiotów wchodzących w skład grupy, zdecydował się powołać nową spółkę celową GRUPA OSTOJA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością świadczącą usługi z zakresu architektury, zarządzania nieruchomościami, budownictwa, a także usług i produktów z obszaru hotelarstwa.

Znajomość materiałów i usług budowlanych, a także zapał i chęć tworzenia nowoczesnego środowiska mieszkaniowego dla ludzi, zaowocowało 14 stycznia 2009 roku, kiedy to została powołana spółka celowa GRUPA OSTOJA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa realizująca pierwszy projekt mieszkaniowy GRUPY OSTOJA osiedle Ostoja w Niepołomicach.

Nasza oferta

8 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 13 591 osób