zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

GRUPA INWEST

GRUPA INWEST to grupa firm deweloperskich kompleksowo realizujących kameralne inwestycje mieszkaniowe w Warszawie i Katowicach.
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • lokale użytkowe
  • Warszawa
Kontakt

Opis firmy - GRUPA INWEST

GRUPA INWEST od 1996 roku zrzesza ogólnopolskich deweloperów prowadzących działalność w segmencie wielorodzinnego budownictwa mieszkaniowego. Do inwestycji grupy należą głównie kameralne obiekty mieszkalne i lokale usługowe oraz niewielkie osiedla domów jednorodzinnych o łącznej powierzchni kilkudziesięciu tysięcy metrów kwadratowych.

Do GRUPY INWEST należą spółki HM INWEST oraz HB INWESTOR. Spółki te zdobyły doświadczenie w dziedzinie wykonawstwa ogólnobudowlanego, działalności deweloperskiej, prowadzenia zastępstwa inwestorskiego i realizacji prac projektowych. Głównymi atutami inwestycji są dobra lokalizacja i nowoczesna technologia budownictwa. Podejmowane działania obejmują głównie zasięg województwa mazowieckiego, a przede wszystkim rynek warszawski.

Zespół wykwalifikowanych pracowników z bogatym doświadczeniem sprawia, że GRUPA INWEST utrzymuje stabilną pozycję na rynku nieruchomości, natomiast współpraca z Bankiem Millenium ułatwia klientom pozyskanie atrakcyjnego i bezpiecznego finansowania zakupu mieszkania.


GRUPA INWEST - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry: