zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

FRONT Development Sp. z o.o.

Mocną stroną FRONT Development jest doświadczenie zarządu spółki w realizacji stanów surowych dużych projektów deweloperskich w największych miastach Polski, doświadczona kadra i rozbudowane zaplecze techniczne.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Gdańsk
Kontakt

Opis firmy - FRONT Development

Właściciele i kadra zarządzają spółki FRONT Inwestycje, to osoby stojące za sukcesem doświadczonego wykonawcy nowoczesnych osiedli mieszkaniowych – spółki MAREX Budownictwo.

Ogromne doświadczenie w wykonywaniu od lat pod szyldem MAREX obiektów kubaturowych dla innych deweloperów, skłoniło naszych Inwestorów do wejścia na rynek deweloperski i rozpoczęciu realizacji inwestycji mieszkaniowych pod własną marką deweloperską. Po bardzo dobrym przyjęciu przez Klientów warszawskiej inwestycji Apartamenty Modlińska będącej propozycją kameralnego osiedla o wyższym standardzie i nietuzinkowej architekturze, przyszedł czas na Gdańsk i równie wyróżniający się nowoczesnymi i ekologicznymi rozwiązaniami projekt osiedla Maćkowy Potok.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry: