zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przedsiębiorstwo Budowlane ELIN sp. z o.o.

Spółka prowadzi działalność deweloperską, jak również świadczy kompleksowe usługi w zakresie inwestycji budowlanych. Duże doświadczenie, wykwalifikowana kadra inżynierska oraz techniczna gwarantują wysoki standard.
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Wrocław
Kontakt

Opis firmy - Przedsiębiorstwo Budowlane ELIN

Przedsiębiorstwo Budowlane „ELIN” Sp. z o.o. działa na rynku wrocławskim od 2003 roku. W ramach przedsięwzięć deweloperskich posiada doświadczenie w zakresie koordynacji i generalnego wykonawstwa inwestycji mieszkaniowych realizowanych przez deweloperów Pol-Mot Holding SA (inwestycja Belvedere Park, Wrocław, ul. Przyjaźni) oraz TBS „Wygodne Mieszkanie” Sp. z o.o. (inwestycja Aviator Park, Wrocław, ul. Idzikowskiego).

Spółka prowadzi działalność deweloperską, jak również świadczy kompleksowe usługi w zakresie inwestycji budowlanych, jako koordynator oraz generalny wykonawca obiektów mieszkaniowych i przemysłowych. Duże doświadczenie, wykwalifikowana kadra inżynierska oraz techniczna gwarantują wysoki standard wykonywanych robót, jak również terminowość. Spółka, na drodze współpracy ze sprawdzonymi dostawcami i producentami, przy swoich realizacjach korzysta z optymalnych materiałów i rozwiązań.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe