zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

EkoDeweloper

Gdańsk, ul. Turzycowa 16
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja
15 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Gdańsk
Marka EkoDeweloper powstała jako inicjatywa osób, które od kilkunastu lat są związane zarówno z branżą deweloperską, jak również z miastem Gdańsk. Realizacja nowoczesnych inwestycji dla mieszkańców Trójmiasta stanowi nie tylko naszą drogę rozwoju jako przedsiębiorstwa, ale również przejaw pasji i zaangażowania jego właścicieli oraz pracowników. Naszą rolą jest spełniać dążenia lokalnej społeczności, korzystając z naszego doświadczenia, profesjonalizmu i zaangażowania.

Eko, czyli ekologiczny. Eko, czyli ekonomiczny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, odważnym pomysłom i świeżemu spojrzeniu, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom mieszkania i domy, które stanowią odpowiedź na ich oczekiwania, a często również spełnienie marzeń. Życie w trójmiejskich realiach pozwoliło nam w bardzo precyzyjny sposób przeanalizować potrzeby lokalnego rynku i świadomie kreować krajobraz miejskiej zabudowy Trójmiasta. Naszym celem jest regularne oddawanie do użytku wysokiej klasy mieszkań, które powstają z materiałów w dobrym gatunku, a dzięki ciekawym koncepcjom i odważnym pomysłom wzbogacają miejską architekturę.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Gdańsk
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

EkoDeweloper
Gdańsk, ul. Turzycowa 16

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę