zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

EkoDeweloper

EkoDeweloper - firma deweloperska realizująca inwestycje mieszkaniowe w Gdańsku. Doświadczenie deweloperskie jest gwarancją sukcesu w sprawnej realizacji projektów mieszkaniowych w sposób profesjonalny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Gdańsk
Kontakt

Opis firmy - EkoDeweloper

Marka EkoDeweloper powstała jako inicjatywa osób, które od kilkunastu lat są związane zarówno z branżą deweloperską, jak również z miastem Gdańsk. Realizacja nowoczesnych inwestycji dla mieszkańców Trójmiasta stanowi nie tylko naszą drogę rozwoju jako przedsiębiorstwa, ale również przejaw pasji i zaangażowania jego właścicieli oraz pracowników. Naszą rolą jest spełniać dążenia lokalnej społeczności, korzystając z naszego doświadczenia, profesjonalizmu i zaangażowania.

Eko, czyli ekologiczny. Eko, czyli ekonomiczny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, odważnym pomysłom i świeżemu spojrzeniu, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom mieszkania i domy, które stanowią odpowiedź na ich oczekiwania, a często również spełnienie marzeń. Życie w trójmiejskich realiach pozwoliło nam w bardzo precyzyjny sposób przeanalizować potrzeby lokalnego rynku i świadomie kreować krajobraz miejskiej zabudowy Trójmiasta. Naszym celem jest regularne oddawanie do użytku wysokiej klasy mieszkań, które powstają z materiałów w dobrym gatunku, a dzięki ciekawym koncepcjom i odważnym pomysłom wzbogacają miejską architekturę.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe