zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

DR Developer sp. z o.o.

DR Developer sp. z o.o. to deweloper realizujący inwestycje we Wrocławiu. Deweloperskie doświadczenie gwarantuje powodzenie w sprawnej realizacji inwestycji w profesjonalny sposób. Zobacz!
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Wrocław
Kontakt

Opis firmy - DR Developer

Firma DR Developer Sp. z o.o. to wrocławska firma developerska. Właściciele firmy działają w branży budowlanej od 2004 roku. Budując dla Państwa staramy się łączyć tworzenie produktów wysokiej jakości, które charakteryzuje komfort i funkcjonalność z zachowaniem rozsądnej ceny.

Inwestycje realizujemy sami. Nasze inwestycje realizowane są z dużą starannością i przy wykorzystaniu najwyższej klasy materiałów. Prowadzimy własny nadzór nad prawidłowym przebiegiem prac na każdej z inwestycji. Nasi podwykonawcy to często firmy rodzinne z długoletnią tradycją na rynku.

Realizujemy inwestycje głównie w segmencie budownictwa mieszkalnego. Nasze nieruchomości zlokalizowane są w prestiżowych i malowniczych dzielnicach Wrocławia. Swoje produkty kierujemy przede wszystkim do osób ceniących sobie zaciszne, zielone tereny położone z dala do zgiełku miasta. Wszystkie inwestycje są doskonale skomunikowane z centralnymi dzielnicami Wrocławia.

Nasza oferta

2 oferty

Filtruj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe