Domy na sprzedaż Władysławowo

Znaleziono 26 ofert
FILTRUJ
Wyszukuję...
Dom wolnostojący 470,10 m², Ostrowo, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
1 500 000 zł
Dom wolnostojący 935,00 m², Władysławowo, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
2 950 000 zł
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marcina Flisa 4, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Domy Władysławowo sprzedaż

Władysławowo to jedna z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce. Każdego roku w wakacje przybywają tutaj tysiące turystów z kraju i zagranicy.  Nie bez powodu Władysławowo cieszy się tak ogromną popularnością. Jest to miejscowość, która ma do zaoferowania bardzo wiele, i to nie tylko turystom. Na co dzień w mieście mieszka ponad 10 000 osób. Warto zauważyć, że we Władysławowie stosunkowo niewiele jest bloków mieszkalnych. Dominują domy, których zresztą stale przybywa.

Czym zachęca Władysławowo?

Zapewne większości osób Władysławowo kojarzy się głównie z wypoczynkiem na plaży. Rzeczywiście plaże w tym mieście są szerokie i zadbane. Jednak to nie wszystko. We Władysławowie doskonale rozwinięta jest infrastruktura handlowo-usługowa oraz rozrywkowa. Liczne sklepy z rozmaitymi produktami, punkty usługowe, restauracje i bary działają tutaj nie tylko w okresie letnim, lecz przez cały rok.

Ważne atrakcje miasta to m.in. Lunapark Sowiński, Ocean Park, a także rezerwat przyrody Słone Łąki. Turyści i mieszkańcy lubią również przechadzać się główną promenadą miasta, czyli aleją Gwiazd Sportu. Warto zresztą zaznaczyć, że nie bez powodu we Władysławowie powstała właśnie taka aleja.

Władysławowo to ważny ośrodek sportowy, odwiedzany przez liczne kluby sportowe z Polski i ze świata, jak również przez reprezentacje narodowe różnych dyscyplin sportu. Wszystko za sprawą nowoczesnego kompleksu sportowego w Cetniewie - dzielnicy Władysławowa. Tym samym przechadzając się ulicami Władysławowa, często można spotkać utytułowanych sportowców.

Dla kogo domy na sprzedaż Władysławowo?

Liczba ofert domów na sprzedaż we Władysławowie w zasadzie zawsze jest duża. Nic w tym dziwnego, ponieważ nieruchomości tego typu znajduje się w tym mieście naprawdę wiele. Dlatego też dominują oferty z rynku wtórnego. Dlaczego warto kupić dom we Władysławowie? Komu warto polecić taką transakcję?

Domy na sprzedaż we Władysławowie to przede wszystkim oferty dla inwestorów. Rzecz w tym, iż Władysławowo to jedno z najlepszych miejsc dla inwestorów kupujących nieruchomości w celach zarobkowych. Ceny noclegów wakacyjnych w tym mieście należą do najwyższych na całym wybrzeżu. Wśród domów we Władysławowie liczne nieruchomości to 2-3 piętrowe budynki, w których znajduje się nawet kilkanaście pokoi.

Często metraż domu przekracza 300-400 m^2 metrów, a największe domy to nieruchomości o powierzchni przekraczającej 1000 m^2. Obiekty tego typu doskonale nadają się na inwestycję pod wynajem krótkoterminowy. Wiele z domów dysponuje basenem oraz infrastrukturą rozrywkową, na przykład w postaci siłowni czy mini sali kinowej.

Oczywiście również osoby prywatne mają w czym przebierać, jeśli interesują ich domy na sprzedaż we Władysławowie. Warto rozważyć zakup niewielkiego domku wakacyjnego w tym właśnie mieście. Da on szansę na ucieczkę od codziennego zgiełku w dowolnej chwili. Wydaje się jednak, że Władysławowo to również dobre miejsce do tego, aby zamieszkać tu na stałe. Infrastruktura życia codziennego jest tu bardzo dobrze rozwinięta, do tego zachęca czyste powietrze, wolne od smogu będącego zmorą większości polskich miast.
Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 29 488 osób
UP