zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

City Villa Home sp. z o.o.

City Villa to deweloper mieszkaniowy z Warszawy. Nasza oferta obejmuje nowe mieszkania na sprzedaż w Warszawie. Zobacz nasze realizacje!
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • domy
  • Warszawa
Kontakt

Opis firmy - City Villa Home

Ideą firmy jest budowa małych domów mieszkalnych - WILLI MIEJSKICH o podwyższonym standardzie, z niewielką liczbą mieszkań.

Nasze projekty to przede wszystkim starannie zaprojektowane mieszkania w przystępnych cenach. Na koncie posiadamy kilkanaście zrealizowanych osiedli w różnych dzielnicach Warszawy.

Przywiązujemy dużą wagę do dobrych lokalizacji. Szukamy działek centrum miasta lub bezpośrednim sąsiedztwie z dobrą komunikacją i wielkomiejską infrastrukturą.

Wszystkie nasze inwestycje są zabezpieczone, oprócz środków własnych firmy, dodatkowym finansowaniem z kredytu bankowego.

Gwarantuje to nam terminowość realizacji inwestycji i pełną płynność finansową, bez względu na poziom sprzedaży mieszkań w danym okresie cyklu inwestycyjnego.

Dla naszych Klientów: gwarancja terminowego zakończenia inwestycji.

City Villa Home - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry: