Bydgosta

Bydgoszcz, ul. Fordońska 246
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Bydgoszcz
BYDGOSTA Spółka z o.o. istnieje od 1991 roku, kontynuując tradycje Młodzieżowej Spółdzielni Pracy BYDGOSTA działającej na rynku robót budowlanych od 1986 roku.

Specjalizujemy się w wykonywaniu robót ogólnobudowlanych wraz ze wszystkimi branżami. Zajmujemy się także projektowaniem i aranżacją wnętrz.

Z niewielkiej firmy, na przestrzeni lat, udało nam się stworzyć przedsiębiorstwo budowlano-montażowe zdolne do realizacji zadań inwestycyjnych o najwyższym stopniu trudności. Zatrudniamy specjalistów o wysokich kwalifikacjach oraz dysponujemy nowoczesnym wyposażeniem technicznym pozwalającym na realizację inwestycji i remontów o bardzo dobrym standardzie wykonania. Potencjał spółki umożliwia nam realizację wielu projektów równocześnie.
Zapewniamy kompleksową obsługę na wszystkich etapach procesu budowlanego.

Z całej gamy naszych możliwości realizacji zadań, szczególnie oferujemy:
generalne wykonawstwo budynków użyteczności publicznej, budownictwa komercyjnego, przemysłowego, mieszkaniowego oraz obiektów sportowych,
budowę hal przemysłowych,
modernizację i remonty szpitali i obiektów sportowych,
termomodernizację budynków mieszkaniowych i biurowych,
wykonywanie robót instalacyjnych co, wod-kan., klimatyzacji, wentylacji,
remonty kominów stalowych i żelbetowych.

BYDGOSTA posiada dobrze zorganizowany system kooperacji z podwykonawcami branżowymi a także z dostawcami materiałów i sprzętu specjalistycznego.

Dzięki dobrej organizacji pracy i dobrze wyszkolonym pracownikom, wykonujemy prace po cenach konkurencyjnych przy zachowaniu wysokiej jakości i krótkich terminów realizacji.

Potencjał produkcyjny i doświadczenie jakim dysponujemy oraz współpraca z projektantami pozwala nam wykonywać odpowiedzialne zadania inwestycyjne wszystkich branż począwszy od założeń ekonomiczno-technicznych, przez projekt, pozwolenie na budowę, wykonawstwo, do rozruchu technologicznego.

Ponadto od 2022 roku firma BYDGOSTA Spółka z o.o. rozszerzyła swoją działalność o kompleksowe wyposażanie obiektów. Specjalizujemy się w dostawie i montażu nowoczesnych i funkcjonalnych mebli biurowych, artykułów szkolnych oraz mebli medycznych posiadających odpowiednie certyfikaty i atesty higieniczne.

Kompleksowe wyposażanie meblowe i uzupełniające realizujemy dla obiektów o różnorodnych funkcjach min. biurowców, sal obsługi Klienta, hoteli, banków, hal widowiskowo sportowych, szkół, uczelni wyższych, szpitali, budynków użyteczności publicznej, gminnych ośrodków kultury.

Współpracujemy z producentami, którzy gwarantują swoją marką najlepsze wzornictwo oraz wysoką jakość.
Naszym atutem jest kompleksowa realizacja zamówień dostosowanych do często nietypowych potrzeb Klientów, realizowanych przez wyspecjalizowany zespół organizujący dostawy oraz montaż.

Wyposażamy m.in. w:

· Meble gabinetowe
· Meble hotelowe
· Meble biurowe
· Stoły konferencyjne
· Meble metalowe
· Lady recepcyjne
· Krzesła obrotowe i konferencyjne
· Sofy
· Meble i wyposażenie szkolne
· Meble i wyposażenie medyczne
· Wyposażenie gastronomiczne

Zapraszamy do współpracy.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Bydgoszcz
Wybrane filtry:
Garbary 22, nowe mieszkania, Bydgosta, ul. Garbary 22A, Okole, Bydgoszcz Oferta szczegóły link
nowość
od 9500 za m²

Tu nas znajdziesz

BYDGOSTA Sp. z o.o.
Bydgoszcz, ul. Fordońska 246

pokaż numer

Biuro sprzedaży
Bydgoszcz, ul. Fordońska 246

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę