zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

BUDROS sp. z o. o.

Gdańsk, ul. Kozietulskiego 1
pokaż numer telefonu
Oferty:
3 inwestycje
59 oferty

O nas

  Zakres działalności:

 • deweloper
 • mieszkania, lokale użytkowe
 • Gdańsk, Gdynia
Jesteśmy nie tylko prężnie rozwijającą się firmą deweloperską ale również przedsiębiorstwem ogólnobudowlanym i rusztowaniowym, wykonującym inwestycje w sposób kompleksowy: od projektu do gotowego obiektu. Nasza firma realizuje budynki mieszkalne poprzez obiekty oświatowe, sportowe, hotelowe, usługowe, przemysłowe, aż po rewitalizację cennych obiektów zabytkowych. Naszym atutem jest dostęp do najnowszych technologii wykonawstwa robót, dających duże możliwości organizacyjne i wykonawcze. Szybko dostosowujemy się do nowoczesnych technik budowlanych, ponieważ większość naszego dozoru technicznego i robotników pracowała lub pracuje w Niemczech. Konkurując z innymi przedsiębiorstwami branży budowlanej, BUDROS szybko zyskał renomę firmy wykonującej fachowo, rzetelnie i terminowo zadania budowlane. Realizuje kontrakty wymagające najwyższej jakości i od lat jest stałym, cenionym partnerem firm niemieckich.

Budros realizując strategię rozszerzenia działalności już w 1991r. zarejestrował oddział w Herne (Nadrenia i Westfalia), działający prężnie do chwili obecnej. Kadra ponad 200 doświadczonych pracowników pozwala na sprawne realizowanie najbardziej skomplikowanych obiektów za granicą. Duże możliwości wykonawcze potwierdzają prestiżowe certyfikaty jakościowe ISO 9001:2000, ISO 9002:1994 i SCC** uzyskane już w 1999r . Należymy do elitarnego Klubu Gazel Biznesu, Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa , Industriehandwerkskammer Dortmund. Nasi klienci to obecnie Gerüstbau Block GmbH, Hans Eichner Individueller Gerüstbau GmbH, REK Gerüstbau Berger GmbH.

Od 2000 roku pracujemy w elektrowni Bergheim-Niederaussem a w elektrowni Neurath od maja 2003. Obie elektrownie realizujemy w ramach umów o dzieło. Dla firmy REK Gerüstbau Berger od 2014 roku pracujemy na zasadach użyczenia monterów rusztowań w ramach pozwolenia na pracę z Federalnej Agencji Pracy z Dusseldorfu. Nasze doświadczenie w rusztowaniach zdobyliśmy poprzez pracę w firmach niemieckich. Wśród naszych klientów byli Arnholdt Service GmbH & Co.KG / Gelsenkirchen, Herne Gerüstbau GmbH, Lesser Gerüstbau GmbH & Co. / Rellingen, Gerüstbau Weigand AG / Karlsruhe, Hermanns Gerüstbau GmbH / Grevenbroich, Tisch Gerüstbau GmbH / Bohlen, Schulz Gerüstbau GmbH & Co KG Leverkusen, Tyssen Krupp Xervon GmbH, Gelsenkirchen.

Dzięki naszym wysoko wykwalifikowanym pracownikom wykonaliśmy szereg zleceń w branży rusztowaniowej w Niemczech na następujących obiektach:
 • Rafinerii Shell AG Ingollstadt
 • Rafinerii MIRO AG Karlsruhe
 • Rafinerii Shell AG w Kolonii
 • Rafinerii Scholven AG
 • Elektrownia RWE Frimersdorf
 • Elektrownia Herne
 • Elektrownia Mannheim
 • Elektrownia Voerde
 • Elektrownia Bergkammen
 • Elektrownia Porta Vestfalica
 • BASF Ludwigshafen
 • Höchst Frankfurt
 • DaimlerChrysler Wort
 • Elektrownia Wilhelmshafen
Pokaz pełny opis

Aktualności

Zdjęcie wiadomości
Noworoczne wykończenie pod klucz w cenie mieszkania
Promocja

Kupując dowolne mieszkanie wraz z komórką lokatorską i miejscem postojowym w inwestycji Myśliwska 24, w okresie między 19.12.2022, a 31.01.2023 usługę wykończenia pod klucz otrzymasz w cenie mieszkania.

Możesz zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych! 
Szczegóły promocji na stronie www.budros.pl oraz kontaktując się z Biurem Sprzedaży Mieszkań.

*Aktualna promocja na wybrane komórki lokatorskie nadal obowiązuje i promocje łączą się!

Dowiedz się więcej
Do końca promocji zostało 4 dni
Zdjęcie wiadomości
Promocja w inwestycji Myśliwska 24
Promocja

30% rabatu na wybrane komórki lokatorskie! Promocja dotyczy osób, które zakupią w inwestycji dowolne mieszkanie oraz miejsce postojowe. Szczegóły promocji można uzyskać kontaktując się z Biurem Sprzedaży Mieszkań.

Promocja jest bezterminowa.

Dowiedz się więcej
Zobacz wszystkie

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 3 ofert

Miasta:
Wszystkie Gdańsk Gdynia
Wybrane filtry:
Nowe Kowale PLUS, nowe mieszkania, BUDROS sp. z o. o., Kowale, ul. Glazurowa, Gdańsk Oferta szczegóły link
3D
od 368 672 zł

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

BUDROS Sp. z o. o.
Gdańsk, ul. Kozietulskiego 1

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę