Bud-Rim DEVELOPMENT

Piaseczno, ul. Nadarzyńska 34
pokaż numer telefonu
Oferty:
3 inwestycje
111 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Piastów, Piaseczno, Otwock
DZIAŁAMY W BRANŻY NIERUCHOMOŚCI MIESZKANIOWYCH I UŻYTKOWYCH OD 18 LAT.

Bud-Rim DEVELOPMENT
to profesjonalny deweloper o ugruntowanej pozycji na rynku, który od 18 lat z sukcesami działa w branży nieruchomości mieszkaniowych i użytkowych. Planując, projektując i realizując kolejne inwestycje tworzymy miejsca, w których sami chcielibyśmy zamieszkać. Dzięki temu, Nasi Klienci mają pewność, że wybór terenu inwestycyjnego nigdy nie jest przypadkowy. Dodatkowym atutem naszych inwestycji jest dopasowanie brył budynków oraz zagospodarowania otaczających je przestrzeni zielonych do ogólnego charakteru zabudowy przestrzennej danego miejsca. W ten sposób jako deweloper osiągamy harmonię otoczenia, która powinna być jednym z podstawowych wyznaczników wyboru miejsca zamieszkania.

Poszukując działek inwestycyjnych wybieramy punkty dobrze skomunikowane z miastem Warszawa, które jednocześnie posiadają pełen dostęp do lokalnej infrastruktury – sklepów, lokali usługowych, placówek wychowawczo-opiekuńczych i oświatowych, ośrodków sportowych oraz przystanków komunikacji miejskiej.

Nasze inwestycje realizujemy w miejscach, takich jak: Łomianki,  Pruszków, Otwock, Piaseczno, Piastów czy Józefosław. Wszystkie te miejsca łączą w sobie zalety mieszkania w mieście z urokami posiadania domu na wsi lub niewielkiej miejscowości.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z OFERTY BUD-RIM DEVELOPMENT?

Jako deweloper z wieloletnim doświadczeniem w branży potrafimy trafnie ocenić potrzeby  i oczekiwania potencjalnych klientów. Dlatego  realizując inwestycje na terenie miejscowości, takich jak: Łomianki, Pruszków, Otwock, Piastów, Piaseczno, Józefosław i Warszawa-Włochy każdorazowo dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować przyszłym mieszkańcom maksimum komfortu i wygody przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiego poziomu energooszczędności budynków mieszkalnych oraz konkurencyjnych cen mieszkań.
Pokaz pełny opis

Aktualności

Zdjęcie wiadomości
Oferta Specjalna w Sosnowym Zakątku II
Promocja
Dowiedz się więcej
Zobacz wszystkie

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 3 ofert

Miasta:
Wszystkie Piastów Otwock Piaseczno
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Biuro Sprzedaży Otwock
Otwock, ul. Poniatowskiego 20

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Piaseczno
Piaseczno, ul. Nadarzyńska 34

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Piastów
Piastów, ul. Piasta 2

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę