zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

BD Inwestor sp. z o.o. sp.k

BD Inwestor Sp. z o.o. Sp.k to firma remontowo - budowlana, która posiada w swojej ofercie mieszkania na sprzedaż w Katowicach i okolicach.
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • Katowice

Opis firmy - BD Inwestor

Planujemy i budujemy z pomysłem od 1985 roku!

W 1985 roku powstał Zakład Usług Remontowo-Budowlanych Józef Osior, który prowadzi nieprzerwanie do dnia dzisiejszego działalność gospodarczą - generalne wykonawstwo obiektów budowlanych.

Na bazie ZURB OSIOR w 2005 roku została powołana spółka deweloperska BD Inwestor Sp. z o.o. Celem spółki jest przygotowanie inwestycji do realizacji (projektowanie i finansowanie) oraz późniejszej sprzedaży.

Apartamenty Borsall to kolejna propozycja BD Inwestor Sp. z o.o. skierowana do bardzo wymagającego klienta.

Podstawowe informacje o Spółce:

BD Inwestor Sp. z o.o. - Deweloper Katowice.
Zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Katowicach Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Katowicach przy ul. Lompy 14

Wysokość kapitału zakładowego: 76.000,00 zł

Wszelkich informacji na temat samej inwestycji, warunków nabywania lokali oraz innych interesujących Państwa szczegółów udzielamy telefonicznie lub osobiście w siedzibie firmy.

BD Inwestor - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości