zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

BBI Development SA

Spółka BBI Development prowadzi działalność inwestycyjną na rynku nieruchomości. Buduje osiedla wielorodzinne na terenie Warszawy i Szczecina.
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Warszawa, Szczecin

Opis firmy - BBI Development

 BBI Development to spółka deweloperska prowadząca funkcjonująca w szczególności na warszawskim rynku nieruchomości, której akcje notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.  Po przeprowadzonej z powodzeniem w 2010 roku fuzji z Juvenes Sp. z o.o. spółka uzyskała pełne kompetencje do prowadzenia działalności na każdym etapie procesu inwestycyjnego – od pozyskania gruntu pod zabudowę po sprzedaż powierzchni użytkowej.


BBI Development może poszczycić się realizacją takich inwestycji jak: „Złota 44” będąca ikoną współczesnej Warszawy oraz najwyższym budynkiem mieszkalnym w Unii Europejskiej,
„Plac Unii”, który mieści w sobie lokale komercyjne i eleganckie biura, „Rezydencja Foksal” – apartamentowiec przy Trakcie Królewskim z lokalami usługowymi i biurowymi, oraz osiedle
„Małe Błonia” w Szczecinie zawierające w sobie około 1200 mieszkań - pierwszy projekt spółki zrealizowany poza Warszawą.

Innymi wyjątkowymi projektami inwestycyjnymi o wysokim standardzie są „Centrum Praskie Koneser”, „Dom na Dolnej”, „Roma Tower” i „Centrum Marszałkowska”.

 

 

BBI Development - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

13 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe

Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 11139 osób