Aston Villa | Real Estate

Specjalizujemy się w sprzedaży, oraz wynajmie nieruchomości mieszkaniowych, oraz komercyjnych na obszarze południowo zachodniej Warszawy, szczególną uwagę poświęcając dzielnicom: Ursynów, Mokotów...
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • biura, domy, mieszkania
  • Warszawa

Nasi pośrednicy nieruchomości

Tomasz Bulik - Aston Villa | Real Estate

Tomasz Bulik

pokaż numer

Opis firmy - Aston Villa | Real Estate

Specjalizujemy się w sprzedaży, oraz wynajmie nieruchomości mieszkaniowych, oraz komercyjnych na obszarze południowo zachodniej Warszawy, szczególną uwagę poświęcając dzielnicom: Ursynów, Mokotów, Wilanów, Ochota oraz Piaseczno.

W standardzie oferujemy naszym Klientom m.in.
- obsługę prawną i kompleksową pomoc w całym procesie sprzedaży,
- negocjacje warunków transakcji z kupującym lub sprzedającym.
- doradztwo kredytowe,
- porady architektów wnętrz,

Na rynku wyróżnia nas rzetelność, etyka działania oraz wiarygodność. Działamy w ramach przynależności do struktur Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Chciałbyś SPRZEDAĆ nieruchomość, zobacz co możemy Ci zaoferować?
- Przygotujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży. Dzięki właściwie skonstruowanej ofercie, właściwie dobranym informacjom i dokładnej specyfikacji przyspieszamy moment iirealizacji transakcji.
- Zapewniamy profesjonalną sesję zdjęciową. Dzięki dokumentacji zdjęciowej przygotowanej szerokokątnym (panoramicznym) obiektywem twoja nieruchomość jeszcze bardziej zyska iina atrakcyjności. Warto pamiętać, że klienci „kupują przede wszystkim oczami”…
- Zapewniamy profesjonalną obsługę. Gwarantujemy indywidualne podejście, które dzięki obsłudze przez osobistego doradcę, pozwoli na najkorzystniejszą sprzedaż nieruchomości w możliwie jak najkrótszym czasie.
- Szanujemy Twój czas. To oznacza, że przyprowadzamy wyłącznie konkretnych, zorientowanych i wypłacalnych klientów.
0 zł za wycenę nieruchomości. Mamy doświadczenie i obycie na warszawskim rynku nieruchomości. Zatem dokładnie wiemy, ile warta jest Twoja i nieruchomość. Dokonamy kalkulacji zupełnie za darmo!

Chciałbyś KUPIĆ nieruchomość, zobacz co możemy Ci zaoferować?
- Wiemy, co sprzedajemy. Nasi agenci osobiście oglądali, sprawdzali i robili dokumentację oferowanych nieruchomości, dzięki czemu zdecydowanie trafniej dobieramy klientów ido konkretnej oferty. Dokumentacja zdjęciowa wszystkich naszych ofert jest autorstwa agentów Aston House.
- Rzetelność i zaufanie. To oznacza w praktyce, że dostajesz od nas wszystkie najważniejsze informacje o nieruchomości na etapie prezentacji w Internecie lub/i podczas rozmowy z i naszym przedstawicielem. Stawiamy na transparentność na każdym etapie obsługi/współpracy.
- 100% satysfakcji. Szczególną wagę przywiązujemy do profesjonalnej dokumentacji zdjęciowej. Nieruchomości/Wnętrza, które widzisz na naszej stronie internetowej zawsze są takie, i jak w rzeczywistości – masz naszą gwarancję! Zdjęcia wykonujemy w pełni profesjonalnym sprzętem z zachowaniem trudnej sztuki fotografowania wnętrz. W ten sposób wyznaczamy na rynku NOWĄ JAKOŚĆ prezentacji oferty z wyjątkową korzyścią dla klienta.
- 0 zł prowizji. Wybierając nieruchomość z oferty ASTON HOUSE nie zapłacisz nam ani grosza wynagrodzenia.
- Pomagamy realizować marzenia. Naszym klientom proponujemy szereg usług dodatkowych, dzięki którym ułatwiamy osiągnąć cel, jakim jest upragnione „M”.

Nasza oferta

14 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.