zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Abacus Team Nieruchomości

Abacus Team Nieruchomości pośredniczy w zakupie, sprzedaży, najmie i wynajmie mieszkań oraz domów głównie z Warszawy i okolic.
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

 • agencja nieruchomości
 • Warszawa

Opis firmy - Abacus Team Nieruchomości

Biuro ABACUS TEAM NIERUCHOMOŚCI pracuje na rzecz swoich Klientów obsługując głównie rynek nieruchomości warszawskich. Kierujemy się w swej pracy zasadami etyki zawodowej i dobrem Klientów.

Jak współpracujemy z Klientami:

Sprawdzamy! Dzięki stałemu monitorowaniu trendów rynkowych i analizie potrzeb Klienta w wybranym przez niego segmencie zapewniamy komfort podejmowania decyzji.

Informujemy! Służymy pomocą na każdym etapie realizacji transakcji i dzięki temu pomagamy podejmować trafne decyzje.

Poszukujemy! Indywidualnie współpracując z Zamawiającym poszukujemy optymalnych możliwości i rozwiązań, dbając o wygodę i bezpieczeństwo transakcji

Prezentujemy! .... aż do osiągnięcia sukcesu !

Nasz sposób pracy - umowa na wyłączność:
WYŁĄCZNIE SKUTECZNIE
WYŁĄCZNIE BEZPIECZNIE
WYŁĄCZNIE RZETELNIE

Naszym Klientom rekomendujemy współpracę na zasadach wyłączności, zarówno przy przyjmowaniu nieruchomości do sprzedaży czy wynajmu, jak również przy zleceniu wyszukania odpowiedniej nieruchomości. Taki sposób współpracy zapewnia zaangażowanie pośrednika w realizację zlecenia i komfort obsługi dla Zamawiającego.

Na czym polega umowa na wyłączność:

Umowę z klauzulą wyłączności Zamawiający indywidualnie negocjuje i podpisuje z wybranym biurem pośrednictwa, w którym ma zapewnioną obsługę najwyższej jakości oraz aktywną reklamę swojej oferty. Oferta zawsze zostaje rzetelnie opisana, sfotografowana i przygotowana do sprzedaży. Ponadto oferty na wyłączność są eksponowane w systemie MLS , do którego dostęp mają osoby poszukujące nieruchomości prywatnie jak również pośrednicy, którzy polecają nieruchomość swoim Klientom. Zwiększa to szanse szybkiej sprzedaży i uzyskania optymalnej ceny.

Dobra znajomość oferty pozwala na:
 • sprawne prowadzenie akcji promocyjnej
 • skuteczną reklamę i prezentację osobom zainteresowanym zakupem
 • dotarcie do szerokiego kręgu odbiorców, przy jednoczesnym wykluczeniu klientów, których oczekiwań nie spełnia
 • szybszą sprzedaż i komfort zakupu

W trakcie wykonywania usługi na rzecz Klienta przy umowie z klauzulą wyłączności, oprócz czynności podstawowych tj. eksportowania ofert do internetu i prezentacji obiektu potencjalnym nabywcom - w porozumieniu z Klientem proponujemy:
 • umieszczenie oferty w systemie MLS nieruchomości
 • wykupienie ogłoszeń premiowanych gwarantujących najlepsze miejsca przy wyszukiwaniu ofert na portalach internetowych
 • promocji oferty w prasie specjalistycznej
 • umieszczanie na nieruchomości banerów reklamowych
 • pomocy w negocjacjach i organizacyjnym przygotowaniu transakcji

Umowa z klauzulą wyłączności rekomendowana jest przez Ministerstwo Infrastruktury jako skuteczna, bezpieczna i sprawdzona forma współpracy.

System MLS nieruchomości:

jest systemem informatycznym skupiającym oferty na wyłączność różnych biur nieruchomości. System jest nadzorowany przez Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i uczestniczy w nim blisko 400 firm obrotu nieruchomościami. Dzięki temu informacja o ofercie dociera błyskawicznie do wszystkich biur znajdujących się w tym systemie, a poprzez nie do klientów obsługiwanych przez te biura.

Dzięki współpracy w systemie wymiany ofert MLS możemy sprawnie realizować Państwa zlecenia. Mają Państwo pewność, że oferta jest rzetelnie przygotowana, dokładnie opisana, zawiera dokumentację fotograficzną, jest aktualna i wiarygodna. W ten sposób przygotowana oferta zwiększa komfort sprzedaży oraz zakupu. W systemie MLS prezentowane są nieruchomości oferowane na zasadzie wyłączności przez poszczególne biura pośrednictwa. Zgodnie z zasadami MLS wszyscy pośrednicy mają prawo i obowiązek współpracować w procesie sprzedaży i rekomendować ofertę swoim Klientom popytowym.

Oferty nieruchomości w Warszawie

ul. Redutowa 25, Wola (Ulrychów), Warszawa
Wola 01 etap II
zapytaj o cenę ›
2-4 pok.
44,42-92,12
Wola 01 etap II - Nowe mieszkania. W budynku powstaną 364 mieszkania. Aktualnie dostępnych jest 20 lokali o metrażach 44,42 - 92,12 mkw. Dla wygody mieszkańców przewidziano windę. W pobliżu inwestycji Wola 01 etap II dostępne są żłobek, basen, market, korty tenisowe. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Redutowa 25. Projekt realizuje firma Budimex Nieruchomości sp. z o.o., termin realizacji przewidziany jest na I kwartał 2020.
Aktualizacja: 2019-07-11
ul. Cybernetyki 15, Mokotów (Służewiec), Warszawa
Murapol Atrium Służewiec
zapytaj o cenę ›
3-4 pok.
57,34-90,93
Murapol Atrium Służewiec - Mieszkania na sprzedaż na Mokotowie w Warszawie. W ofercie dostępnych jest 17 mieszkań o metrażach od 57,34 do 90,93 mkw. Na osiedlu powstanie 488 lokali. Osiedle sprzedaje deweloper Murapol S.A., termin oddania planowany jest na II kwartał 2020. W pobliżu inwestycji Murapol Atrium Służewiec dostępne są przedszkole, kino, bankomat, centrum handlowe. Inwestycja zlokalizowana jest pod adresem ul. Cybernetyki 15. Budynek będzie miał 7 pięter.
Aktualizacja: 2019-11-18
Deweloper Murapol S.A.
ul. Klimontowska, Wawer, Warszawa
Osiedle Klimontowska BIS
zapytaj o cenę ›
3 pok.
64,10-69,22
Osiedle Klimontowska BIS - Mieszkania na sprzedaż w Warszawie. Budynek będzie miał 3 piętra. Aktualnie dostępnych jest 7 mieszkań wielkości 64,10 - 69,22 m². Inwestycja położona jest pod adresem ul. Klimontowska. W budynku powstaną 93 mieszkania. Na kondygnacji podziemnej inwestor wybuduje wielostanowiskowy parking podziemny. W sprzedaży są mieszkania z balkonami, tarasami o powierzchniach dodatkowych od 2,70 do 22,41 m². Osiedle realizuje deweloper BJM Development s.c., termin realizacji planowany jest na 2019.
Aktualizacja: 2019-09-16
ul. Dionizosa 7, Białołęka, Warszawa
Comfort City Rubin
zapytaj o cenę ›
2-3 pok.
44,10-68,20
Comfort City Rubin - Nowe mieszkania w Warszawie. Aktualnie dostępnych jest 9 lokali wielkości od 44,10 do 68,20 m². Inwestycję buduje firma Barc Warszawa S.A., termin oddania planowany jest na grudzień 2019. Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano plac zabaw, windę. Inwestycja położona jest przy ul. Dionizosa 7. Na osiedlu powstanie 121 lokali. Na kondygnacji podziemnej deweloper wybuduje wielostanowiskowy parking podziemny. Budynek będzie miał 8 pięter.
Aktualizacja: 2019-10-31
Deweloper Barc Warszawa S.A.
ul. Siennicka, Praga Południe (Grochów), Warszawa
Mały Grochów
od 486 611
1-4 pok.
25,46-90,09
Mały Grochów - Nowe mieszkania na Pradze Południe w Warszawie. Budynek będzie pięciopiętrowy. W pobliżu inwestycji Mały Grochów znajduje się klub fitness, żłobek, przystanek autobusowy, bankomat. Osiedle sprzedaje firma DEVELIA S.A. (wcześniej LC Corp), termin realizacji planowany jest na II kwartał 2021. W budynku powstanie 240 mieszkań. W ofercie dostępne są 134 mieszkania o metrażach od 25,46 do 90,09 m². Dla wygody mieszkańców przewidziano windę, lokale usługowe. Inwestycja budowana jest pod adresem ul. Siennicka.
Aktualizacja: 2019-10-30
ul. Budki Szczęśliwickie, Włochy (Stare Włochy), Warszawa
City Sfera
zapytaj o cenę ›
1-4 pok.
30,15-82,88
City Sfera - Mieszkania na sprzedaż na Włochach. Na kondygnacji podziemnej inwestor wybuduje parking podziemny. Oferujemy mieszkania z balkonami, ogródkami, tarasami o powierzchniach dodatkowych 2,14 - 51,84 m². Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano plac zabaw, windę, lokale usługowe, ochronę. Budynek będzie czteropiętrowy. W sąsiedztwie inwestycji City Sfera znajduje się kolej podmiejska, przystanek autobusowy, przedszkole, żłobek. Inwestycję realizuje firma ROBYG S.A., termin realizacji planowany jest na marzec 2020. W budynku powstanie 235 mieszkań. Inwestycja budowana jest przy ul. Budki Szczęśliwickie. W ofercie dostępnych jest 49 lokali o metrażach 30,15 - 82,88 m².
Aktualizacja: 2019-11-13
Deweloper ROBYG S.A.
Zobacz wszystkie
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 18 194 osoby
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.