zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Abacus Team Nieruchomości

Abacus Team Nieruchomości pośredniczy w zakupie, sprzedaży, najmie i wynajmie mieszkań oraz domów głównie z Warszawy i okolic.
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

 • agencja nieruchomości
 • Warszawa

Opis firmy - Abacus Team Nieruchomości

Biuro ABACUS TEAM NIERUCHOMOŚCI pracuje na rzecz swoich Klientów obsługując głównie rynek nieruchomości warszawskich. Kierujemy się w swej pracy zasadami etyki zawodowej i dobrem Klientów.

Jak współpracujemy z Klientami:

Sprawdzamy! Dzięki stałemu monitorowaniu trendów rynkowych i analizie potrzeb Klienta w wybranym przez niego segmencie zapewniamy komfort podejmowania decyzji.

Informujemy! Służymy pomocą na każdym etapie realizacji transakcji i dzięki temu pomagamy podejmować trafne decyzje.

Poszukujemy! Indywidualnie współpracując z Zamawiającym poszukujemy optymalnych możliwości i rozwiązań, dbając o wygodę i bezpieczeństwo transakcji

Prezentujemy! .... aż do osiągnięcia sukcesu !

Nasz sposób pracy - umowa na wyłączność:
WYŁĄCZNIE SKUTECZNIE
WYŁĄCZNIE BEZPIECZNIE
WYŁĄCZNIE RZETELNIE

Naszym Klientom rekomendujemy współpracę na zasadach wyłączności, zarówno przy przyjmowaniu nieruchomości do sprzedaży czy wynajmu, jak również przy zleceniu wyszukania odpowiedniej nieruchomości. Taki sposób współpracy zapewnia zaangażowanie pośrednika w realizację zlecenia i komfort obsługi dla Zamawiającego.

Na czym polega umowa na wyłączność:

Umowę z klauzulą wyłączności Zamawiający indywidualnie negocjuje i podpisuje z wybranym biurem pośrednictwa, w którym ma zapewnioną obsługę najwyższej jakości oraz aktywną reklamę swojej oferty. Oferta zawsze zostaje rzetelnie opisana, sfotografowana i przygotowana do sprzedaży. Ponadto oferty na wyłączność są eksponowane w systemie MLS , do którego dostęp mają osoby poszukujące nieruchomości prywatnie jak również pośrednicy, którzy polecają nieruchomość swoim Klientom. Zwiększa to szanse szybkiej sprzedaży i uzyskania optymalnej ceny.

Dobra znajomość oferty pozwala na:
 • sprawne prowadzenie akcji promocyjnej
 • skuteczną reklamę i prezentację osobom zainteresowanym zakupem
 • dotarcie do szerokiego kręgu odbiorców, przy jednoczesnym wykluczeniu klientów, których oczekiwań nie spełnia
 • szybszą sprzedaż i komfort zakupu

W trakcie wykonywania usługi na rzecz Klienta przy umowie z klauzulą wyłączności, oprócz czynności podstawowych tj. eksportowania ofert do internetu i prezentacji obiektu potencjalnym nabywcom - w porozumieniu z Klientem proponujemy:
 • umieszczenie oferty w systemie MLS nieruchomości
 • wykupienie ogłoszeń premiowanych gwarantujących najlepsze miejsca przy wyszukiwaniu ofert na portalach internetowych
 • promocji oferty w prasie specjalistycznej
 • umieszczanie na nieruchomości banerów reklamowych
 • pomocy w negocjacjach i organizacyjnym przygotowaniu transakcji

Umowa z klauzulą wyłączności rekomendowana jest przez Ministerstwo Infrastruktury jako skuteczna, bezpieczna i sprawdzona forma współpracy.

System MLS nieruchomości:

jest systemem informatycznym skupiającym oferty na wyłączność różnych biur nieruchomości. System jest nadzorowany przez Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i uczestniczy w nim blisko 400 firm obrotu nieruchomościami. Dzięki temu informacja o ofercie dociera błyskawicznie do wszystkich biur znajdujących się w tym systemie, a poprzez nie do klientów obsługiwanych przez te biura.

Dzięki współpracy w systemie wymiany ofert MLS możemy sprawnie realizować Państwa zlecenia. Mają Państwo pewność, że oferta jest rzetelnie przygotowana, dokładnie opisana, zawiera dokumentację fotograficzną, jest aktualna i wiarygodna. W ten sposób przygotowana oferta zwiększa komfort sprzedaży oraz zakupu. W systemie MLS prezentowane są nieruchomości oferowane na zasadzie wyłączności przez poszczególne biura pośrednictwa. Zgodnie z zasadami MLS wszyscy pośrednicy mają prawo i obowiązek współpracować w procesie sprzedaży i rekomendować ofertę swoim Klientom popytowym.

Oferty nieruchomości w Warszawie

Aleja Sikorskiego, Mokotów (Stegny), Warszawa
Green Mokotów VII
zapytaj o cenę ›
4 pok.
89,48
Green Mokotów VII - Mieszkania na sprzedaż na Mokotowie. W budynku powstaną 54 lokale. Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano plac zabaw, windę. W sprzedaży są lokale z loggiami wielkości dodatkowej od 5,97 do 6,51 m². Inwestycję realizuje deweloper ROBYG S.A., termin realizacji przewidziany jest na III kwartał 2019. Budynek będzie sześciopiętrowy. Na kondygnacji -1 deweloper wybuduje wielostanowiskowy parking podziemny. W pobliżu inwestycji Green Mokotów VII dostępne są szkoła podstawowa, przychodnia, klub fitness, apteka. Inwestycja położona jest pod adresem Aleja Sikorskiego. W ofercie dostępnych jest 11 lokali o powierzchni 89,48 mkw.
Aktualizacja: 2019-04-10
Deweloper ROBYG S.A.
ul. Suwak 14, Mokotów (Służewiec), Warszawa
Woronicza
zapytaj o cenę ›
2-5 pok.
40,65-104,33
Woronicza - Nowe mieszkania w Warszawie. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Suwak 14. Budynek będzie miał 8 pięter. Osiedle buduje deweloper Budimex Nieruchomości sp. z o.o., termin oddania planowany jest na II kwartał 2020. W okolicy inwestycji Woronicza znajduje się przystanek autobusowy, szkoła podstawowa, bankomat, market. W budynku powstanie 97 lokali. W ofercie dostępnych jest 19 lokali wielkości od 40,65 do 104,33 m². Dla wygody mieszkańców przewidziano windę, ochronę.
Aktualizacja: 2019-04-02
Al. Gen. Sikorskiego 9C, Mokotów, Warszawa
Nordic Mokotów etap II
1 424 194
5 pok.
158,80
Nordic Mokotów etap II - W sprzedaży mieszkania na Mokotowie w Warszawie. Osiedle zlokalizowane jest przy Al. Gen. Sikorskiego 9C. Inwestycję wybudowała firma YIT Development sp. z o.o.. Na kondygnacji podziemnej deweloper wybudował wielostanowiskowy parking podziemny. Na osiedlu powstały 222 mieszkania. Budynek ma 6 pięter. Aktualnie dostępny jest 1 lokal o powierzchni 158,80 mkw.
Aktualizacja: 2019-06-11
ul. Ceramiczna, Białołęka (Tarchomin), Warszawa
Punkt Ceramiczna
zapytaj o cenę ›
4 pok.
93,94-96,13
Punkt Ceramiczna - Nowe mieszkania na Białołęce w Warszawie. W ofercie dostępne są 2 lokale o powierzchniach od 93,94 do 96,13 mkw. Osiedle zlokalizowane jest pod adresem ul. Ceramiczna. W sprzedaży są mieszkania z balkonami, tarasami o powierzchniach dodatkowych od 6,58 do 91,92 mkw. Budynek liczy 5 pięter. Na kondygnacji podziemnej deweloper wybudował wielostanowiskowy parking podziemny. Na osiedlu powstało 50 lokali. Osiedle wybudowała firma Property Partner Ceramiczna sp. z o.o. sp. K..
Aktualizacja: 2019-05-29
ul. Rudzka/ul. Mickiewicza, Bielany (Marymont-Kaskada), Warszawa
Mickiewicza II i III etap
zapytaj o cenę ›
2-4 pok.
41,29-116,83
Mickiewicza II i III etap - Nowe mieszkania w Warszawie. W sprzedaży są lokale z balkonami, ogródkami, tarasami o powierzchniach dodatkowych 2,37 - 33,50 m². W budynku powstanie 258 mieszkań. Inwestycja położona jest pod adresem ul. Rudzka/ul. Mickiewicza. Projekt realizuje firma Skanska Residential Development Poland, termin oddania planowany jest na III kwartał 2019. Na kondygnacji podziemnej znajdować się będzie wielostanowiskowy parking podziemny. Budynek będzie liczył 6 pięter. Aktualnie dostępnych jest 70 mieszkań wielkości 41,29 - 116,83 mkw.
Aktualizacja: 2019-06-07
ul. Mariana Hemara, Białołęka (Brzeziny), Warszawa
Osiedle Hemara
zapytaj o cenę ›
1-4 pok.
30,22-84,28
Osiedle Hemara - W sprzedaży mieszkania na Białołęce. Inwestycję sprzedaje firma PROFIT Development, termin realizacji przewidziany jest na IV kwartał 2020. W budynku powstanie 150 mieszkań, w tym kwalifikujące się do programu dopłat MdM. Budynek będzie miał 4 piętra. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Mariana Hemara. Aktualnie dostępnych jest 112 lokali o powierzchniach 30,22 - 84,28 mkw. W sprzedaży są lokale z balkonami, ogródkami, tarasami o powierzchniach dodatkowych 4,65 - 84,41 mkw.
Aktualizacja: 2019-05-15
Deweloper PROFIT Development
Zobacz wszystkie
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 16 178 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.