zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

WILLBUD sp. z o.o. sp. k.

WILLBUD sp. z o.o. sp. k. to mieszkaniowy deweloper zajmujący się działalnością budowlaną w Rumi i Gdyni. Nasze deweloperskie doświadczenie jest gwarancją w sprawnej realizacji mieszkaniowych projektów w sposób profesjonalny. Zobacz naszą aktualną ofertę!

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, domy
  • Gdynia, Rumia

Opis firmy - WILLBUD

Doświadczenie

W przeciągu ostatnich lat zebraliśmy doświadczenie, aby w pełni realizować inwestycje deweloperskie. Dlatego podjęliśmy się realizowania inwestycji z zakresu budownictwa na najwyższym poziomie.

Klient jest najważniejszy

Nasze inwestycje wyróżniają się dbałością o szczegóły, funkcjonalnością oraz rzetelnym wykonaniem. Każdy projekt traktujemy indywidualnie aby maksymalnie sprostać oczekiwaniom Klientów.

Kompleksowość rozwiązań

Projektujemy, a następnie realizujemy inwestycje deweloperskie z zakresu budownictwa wielorodzinnego. Przeprowadzamy projekt inwestycji od początku do końca sami, dlatego w 100% jesteśmy pewni tego co robimy.

WILLBUD - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

2 oferty

Filtruj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe