zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Wilanów Tulip sp. z o.o.

Wilanów Tulip sp. z o.o. - deweloper mieszkaniowy działający na rynku nieruchomości w Warszawie. Nasze doświadczenie w działalności deweloperskiej jest gwarancją realizacji mieszkaniowych projektów w profesjonalny sposób. Sprawdź!

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Warszawa

Opis firmy - Wilanów Tulip

Wilanów Tulip sp. z o.o. to spółka warszawskiego rynku deweloperskiego powstała w 2014 roku.

Założyciel spółki jest doświadczonym, dynamicznie rozwijającym się deweloperem posiadającym inwestycje mieszkaniowe oraz komercyjne w największych miastach Izraela. Od początku swojej działalności zdobył zaufanie tysięcy klientów, co daje mu pozycję jednej z wiodących firm deweloperskich. Od kilkunastu lat rozwija swoją działalność jako lider w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie tworząc komfortowe i funkcjonalne mieszkania oraz lokale handlowo-usługowe w centrum Tel Avivu lub w jego pobliżu.

Inwestor do chwili obecnej zrealizował kilkanaście projektów deweloperskich. Oddał do użytku ponad 1000 tys. lokali o łącznej powierzchni ok. 60 tys. mkw. Od 2014 r. jest obecny w Warszawie. Jako inwestor, kompleksowo czuwa nad sprawnym i szybkim przebiegiem prac na swoich osiedlach. Posiada doświadczony zespół inżynierów i menadżerów kompleksowo zarządzający całym procesem inwestycyjnym. Pieczołowicie wypracowane standardy pozwalają oferować mieszkańcom zarówno wysoką jakość inwestycji, jak i profesjonalną opiekę w zakresie całego procesu zakupowego, dając klientom pełne poczucie bezpieczeństwa i zawsze służąc merytorycznym wsparciem.Ideą firmy jest budowa domów o wysokim standardzie.

Obecnie Wilanów Tulip sp. z o.o. rozpoczęła budowę osiedla mieszkaniowego w Warszawie przy ul. Sytej 92a. Osiedle będzie składać się z 20 modułów, w każdym z nich znajdzie się jedynie 8 mieszkań, aby zapewnić mieszkańcom komfort i kameralną atmosferę. Mieszkania będą otwarte na przyrodę i przestrzeń, każde z nich posiadać będzie balkon lub ogródek. Teren pełen zieleni sprawi, że osiedle będzie kameralne i przyjemne, a różnorodność typów mieszkań pozwoli każdemu znaleźć odpowiednie miejsce dla siebie. Mieszkania są doskonale rozplanowane, pomieszczenia maksymalnie zagospodarowane, a wyjątkowa architektura dopełnia znakomitości tej inwestycji. Koniec budowy zaplanowany jest na czwarty kwartał 2019 r. Generalnym wykonawcą jest Damax Group Sp. z o.o.

Nasza oferta

141 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 13 591 osób