zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Wilanów Tulip sp. z o.o.

Wilanów Tulip sp. z o.o. mieszkaniowy deweloper działający na rynku nieruchomości w Warszawie. Doświadczenie w działalności deweloperskiej jest gwarancją powodzenia realizacji projektów w profesjonalny sposób. Zobacz naszą aktualną ofertę!

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • Warszawa

Opis firmy - Wilanów Tulip

Wilanów Tulip sp. z o.o. to spółka warszawskiego rynku deweloperskiego powstała w 2014 roku.

Założyciel spółki jest doświadczonym, dynamicznie rozwijającym się deweloperem posiadającym inwestycje mieszkaniowe oraz komercyjne w największych miastach Izraela. Od początku swojej działalności zdobył zaufanie tysięcy klientów, co daje mu pozycję jednej z wiodących firm deweloperskich. Od kilkunastu lat rozwija swoją działalność jako lider w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie tworząc komfortowe i funkcjonalne mieszkania oraz lokale handlowo-usługowe w centrum Tel Avivu lub w jego pobliżu.

Inwestor do chwili obecnej zrealizował kilkanaście projektów deweloperskich. Oddał do użytku ponad 1000 tys. lokali o łącznej powierzchni ok. 60 tys. mkw. Od 2014 r. jest obecny w Warszawie. Jako inwestor, kompleksowo czuwa nad sprawnym i szybkim przebiegiem prac na swoich osiedlach. Posiada doświadczony zespół inżynierów i menadżerów kompleksowo zarządzający całym procesem inwestycyjnym. Pieczołowicie wypracowane standardy pozwalają oferować mieszkańcom zarówno wysoką jakość inwestycji, jak i profesjonalną opiekę w zakresie całego procesu zakupowego, dając klientom pełne poczucie bezpieczeństwa i zawsze służąc merytorycznym wsparciem.Ideą firmy jest budowa domów o wysokim standardzie.

Obecnie Wilanów Tulip sp. z o.o. rozpoczęła budowę osiedla mieszkaniowego w Warszawie przy ul. Sytej 92a. Osiedle będzie składać się z 20 modułów, w każdym z nich znajdzie się jedynie 8 mieszkań, aby zapewnić mieszkańcom komfort i kameralną atmosferę. Mieszkania będą otwarte na przyrodę i przestrzeń, każde z nich posiadać będzie balkon lub ogródek. Teren pełen zieleni sprawi, że osiedle będzie kameralne i przyjemne, a różnorodność typów mieszkań pozwoli każdemu znaleźć odpowiednie miejsce dla siebie. Mieszkania są doskonale rozplanowane, pomieszczenia maksymalnie zagospodarowane, a wyjątkowa architektura dopełnia znakomitości tej inwestycji. Koniec budowy zaplanowany jest na czwarty kwartał 2019 r. Generalnym wykonawcą jest Damax Group Sp. z o.o.

Oferty nieruchomości w Warszawie

ul. Stanisława Kierbedzia 8, Mokotów (Sielce), Warszawa
Stanisława Kierbedzia 8
zapytaj o cenę ›
2-3 pok.
46,47-64,47
Stanisława Kierbedzia 8 - W sprzedaży mieszkania na Mokotowie. Projekt wybudował deweloper Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus. Budynek ma 7 pięter. W okolicy inwestycji Stanisława Kierbedzia 8 dostępne są szkoła podstawowa, market, bankomat, przystanek autobusowy. W ofercie dostępne są 2 mieszkania o powierzchniach od 46,47 do 64,47 m². Na osiedlu powstało 248 mieszkań. Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Stanisława Kierbedzia 8. Dostępne są mieszkania z balkonami o dodatkowym metrażu 5,36 m². Dla wygody mieszkańców przewidziano plac zabaw, windę, lokale usługowe.
Aktualizacja: 2019-03-29
ul. Posag 7 Panien 10, Ursus, Warszawa
Stacja Nowy Ursus
zapytaj o cenę ›
3-4 pok.
59,89-80,00
Stacja Nowy Ursus - Nowe mieszkania. Budynek będzie liczył 7 pięter. Inwestycję realizuje firma ROBYG S.A., termin realizacji planowany jest na kwiecień 2019. W sąsiedztwie inwestycji Stacja Nowy Ursus znajduje się centrum handlowe, przedszkole, market, przychodnia. Aktualnie dostępnych jest 8 mieszkań o metrażach od 59,89 do 80,00 m². Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Posag 7 Panien 10. Na osiedlu powstanie 651 lokali. Dostępne są lokale z balkonami, loggiami, ogródkami o powierzchniach dodatkowych 4,95 - 27,14 m². Dla wygody mieszkańców przewidziano plac zabaw, windę, lokale usługowe, ochronę.
Aktualizacja: 2019-04-18
Deweloper ROBYG S.A.
ul. Klasyków 10, Białołęka (Henryków), Warszawa
Aroma Park
od 260 750
1-4 pok.
28,20-95,70
Aroma Park - Mieszkania na sprzedaż na Białołęce. Aktualnie dostępnych jest 19 lokali wielkości od 28,20 do 95,70 mkw. Inwestycja położona jest pod adresem ul. Klasyków 10. Budynek będzie liczył 3 piętra. Osiedle realizuje deweloper YIT Development sp. z o.o., termin realizacji planowany jest na III kwartał 2019. W budynku powstanie 78 lokali. Na kondygnacji -1 deweloper wybuduje wielostanowiskowy parking podziemny.
Aktualizacja: 2019-04-18
ul. Klasyków 10, Białołęka (Henryków), Warszawa
Aroma Park - etap II
od 313 530
1-4 pok.
36,70-87,10
Aroma Park - etap II - Nowe mieszkania na Białołęce w Warszawie. Inwestycja położona jest pod adresem ul. Klasyków 10. W okolicy inwestycji Aroma Park - etap II znajduje się klub fitness, poczta, rzeka, kino. W ofercie dostępnych jest 55 lokali wielkości od 36,70 do 87,10 mkw. Na kondygnacji podziemnej inwestor wybuduje wielostanowiskowy parking podziemny. W budynku powstanie 69 mieszkań. Projekt buduje firma YIT Development sp. z o.o., termin oddania planowany jest na lipiec 2020. Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano plac zabaw, windę, lokale usługowe. Budynek będzie trzypiętrowy.
Aktualizacja: 2019-04-18
ul. Mochtyńska, Białołęka (Kobiałka), Warszawa
Neovita
zapytaj o cenę ›
1-3 pok.
31,47-63,81
Neovita - Nowe mieszkania na Białołęce w Warszawie. Budynek będzie liczył 3 piętra. Na kondygnacji -1 deweloper wybuduje wielostanowiskowy parking podziemny. Aktualnie dostępnych jest 80 mieszkań o powierzchniach 31,47 - 63,81 mkw. Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano windę. W sprzedaży są mieszkania z balkonami, ogródkami, tarasami o dodatkowych metrażach od 3,69 do 116,93 m². Na osiedlu powstanie 210 lokali, w tym kwalifikujące się do programu MdM. Inwestycja budowana jest pod adresem ul. Mochtyńska. Inwestycję buduje deweloper Neocity Polska sp. z o.o., termin oddania przewidziany jest na IV kwartał 2019. W pobliżu inwestycji Neovita znajduje się bankomat, przedszkole, apteka, przychodnia.
Aktualizacja: 2019-04-15
ul. Mińska 69, Praga Południe (Kamionek), Warszawa
Mińska 69
zapytaj o cenę ›
3-4 pok.
57,33-87,09
Mińska 69 - W sprzedaży mieszkania. Budynek będzie liczył 5 pięter. Na osiedlu powstanie 120 lokali. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Mińska 69. W okolicy inwestycji Mińska 69 znajduje się szkoła wyższa, market, liceum, przedszkole. W ofercie dostępnych jest 12 lokali wielkości 57,33 - 87,09 m². Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano plac zabaw, windę, lokale usługowe, ochronę. Osiedle realizuje firma Budimex Nieruchomości sp. z o.o., termin realizacji planowany jest na III kwartał 2020.
Aktualizacja: 2019-04-02
Zobacz wszystkie
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 15 414 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.