zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Unidom Nieruchomości

Agencja Unidom Nieruchomości działa na terenie województwa śląskiego. Zajmuje się zarządzaniem oraz pośrednictwem w sprzedaży i wynajmie nieruchomości.
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • działki, lokale użytkowe, domy
  • Katowice, Pszczyna

Nasi pośrednicy nieruchomości

Izabella Krupa - Unidom Nieruchomości

Izabella Krupa

pokaż numer
Jarosław Kijak - Unidom Nieruchomości

Jarosław Kijak

pokaż numer
Marek Mitras - Unidom Nieruchomości

Marek Mitras

pokaż numer
Rafał Kawalec - Unidom Nieruchomości

Rafał Kawalec

pokaż numer
Sylwia Juzoń - Unidom Nieruchomości

Sylwia Juzoń

pokaż numer

Opis firmy - Unidom Nieruchomości

Biuro obsługi Nieruchomości UNIDOM powstało w 2003 roku z nadzieją na stworzenie profesjonalnego biura nieruchomości, które w sposób rzetelny i kompetentny podejdzie do obsługi swoich klientów. Od dnia powstania zajmujemy się kompleksową obsługą rynku nieruchomości. Pośredniczymy w kupnie - sprzedaży - wynajmie wszelkiego rodzaju nieruchomości. Udzielamy porad dotyczących rynku nieruchomości. Staramy się także pomóc przy zaciąganiu przez klientów kredytu mieszkaniowego, wykonaniu wyceny, czy ubezpieczenia nieruchomości. Zarządzamy nieruchomościami komercyjnymi, wspólnotami mieszkaniowymi oraz zarządzamy najmem. Działamy również na rynku deweloperskim.
Pierwotnie biuro działało w Katowicach przy ulicy Jordana 25, jednakże w listopadzie 2004 idąc w kierunku rozwoju firmy i wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom klientów rynku nieruchomości siedziba została przeniesiona bliżej centrum miasta na ulicę Gliwicką 8 (tuż obok Placu Wolności, 5 minut od głównej handlowej ulicy Katowic - 3 Maja).
Nasza siedziba jest tutaj do dnia dzisiejszego, mieścimy się w rogowym parterowym lokalu z witrynami co pozwala na lepszą prezentacje ofert nieruchomości. Zwiększyła się również liczba odwiedzających nas klientów. W naszym najbliższym sąsiedztwie funkcjonują dwie kancelarie notarialne co pozwala nam na dość sprawne przeprowadzanie transakcji.
W 2008 roku powiększyliśmy naszą siedzibę, a nowa przestrzeń pozwala nam obsługiwać naszych klientów w jeszcze bardziej komfortowy sposób.
Kolejne lata działalności pozwoliły nam ugruntować swoją pozycję na lokalnym rynku nieruchomości. Zawsze gwarantujemy naszym klientom profesjonalną, rzetelną i uczciwą obsługę na każdym etapie współpracy.

UNIDOM jest członkiem Bielsko-Częstochowsko - Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Katowicach. To daje możliwość udziału w licznych szkoleniach dokształcających organizowanych przez stowarzyszenie.
Chętnie współpracujemy z innymi biurami nieruchomości co daje możliwości jeszcze lepszego obsłużenia naszych klientów.
Prowadzimy działalność na terenie całego Śląska, od października 2006 działamy również w powiecie pszczyńskim. W Pszczynie nasze przedstawicielstwo mieści się przy ulicy Bogedaina 5/4. Do Pszczyny zaprasza Państwa Hanna Szafarczyk od poniedziąłku do piatku w godz. 10-17 oraz w sobote w godz. 10-13.

Począwszy od 2008 roku rozszerzyliśmy naszą działalność o zarządzanie nieruchomościami. Podejmujemy współpracę zarówno z wspólnotami mieszkaniowymi jak i właścicielami prywatnymi.
Jesteśmy także przedstawicielem firmy Comforthome specjalizującego się w budowie domów w oparciu o konstrukcje szkieletowe drewniane.
Aktualnie biuro ma podpisane umowy o współpracy z bankami co pozwala nam uzyskać dla naszych klientów korzystniejsze warunki a obsługę naszych klientów uczynić bardziej kompleksową. Współpracujemy również w doradcami finansowymi, którzy pomagają dobrać odpowiedni kredyt do potrzeb naszych klientów.
Nasze biuro obsługuje klientów również w języku angielskim co zaowocowało kilkoma transakcjami sprzedaży nieruchomości dla klientów z innych krajów Unii Europejskiej.
Głównym celem firmy jest dalszy intensywny rozwój, ubogacanie oferty firmy, ciągłe podnoszenie kwalifikacji. Nieustannie dążymy to tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie, a klient był zawsze zadowolony. Profesjonalizm, rzetelność i uczciwość to podstawowe wyznaczniki naszych działań. Wszystko to ma służyć ciągłemu umacnianiu naszej pozycji na rynku. Mamy nadzieję, że ciągły rozwój, nowoczesne spojrzenie na rynek nieruchomości i rosnące kwalifikacje personelu oraz stawianie na zadowolonego klienta pozwala nam aktywnie uczestniczyć w  lokalnym rynku nieruchomości.

Nasza oferta

105 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 20 028 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.