Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż Sierra Blanca

Średnia cena m² mieszkania na sprzedaż w Sierra Blanca wynosi 
43 487 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Mieszkanie czteropokojowe 385,00 m², Hiszpania, Sierra Blanca, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 385,00 m² z ogródkiem, Sierra Blanca

    Exceptional four bedroom, south facing luxurious property in the prestigious La Reserva De Sierra Blanca, Marbella. This beautifully renovated ground floor duplex apartment has been designed and finished to the highest standard to provide elegant living in a prime location. The property consists on...

    więcej »

    Mieszkania w Hiszpanii

    16 742 470 zł

    Hiszpania, Sierra Blanca

    4 pok.

    385,00 m²

Rynek mieszkań na sprzedaż w Sierra Blanca - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² mieszkania na sprzedaż w Sierra Blanca: 43 487 zł/m², w tym:
    • 4-pokojowe: 43 487 zł/m²
    • z ogródkiem: 43 487 zł/m²
    • z tarasem: 43 487 zł/m²
  • Najmniejszy metraż mieszkania na sprzedaż: 385 m²
  • Największy metraż mieszkania na sprzedaż: 385 m²
  • Procentowy podział mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z tarasem - 100,0%, z ogródkiem - 100,0%

Wskaźniki rynku mieszkań w Sierra Blanca

  • Ceny mieszkań na sprzedaż w Sierra Blanca są o 774,00% droższe niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty mieszkań w Sierra Blanca

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni

Mieszkania na sprzedaż w Sierra Blanca

W Sierra Blanca w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w Sierra Blanca oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 385 do 385 m² od 4 do 4 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • mieszkania 4 pokoje (1 oferta)
  • mieszkania z ogródkiem (1 oferta)
  • mieszkania z tarasem (1 oferta)