Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż Słupsk Westerplatte

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Mieszkanie trzypokojowe 47,71 m², Słupsk, Westerplatte, Hubalczyków, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 47,71 m², Hubalczyków, Westerplatte

    3 POKOJOWE Z BALKONEM Mieszkanie trzypokojowe, dwustronne, rozkładowe, z balkonem, z ciepłą wodą i ogrzewaniem z sieci miejskiej, położone na III piętrze czteropiętrowego bloku. Okna PCW i drewniane. W łazience - glazura i terakota. W przedpokoju - terakota. Mieszkanie do własnej aranżacji. Do miesz...

    więcej »

    Poławscy Nieruchomości

    299 000 zł

    Słupsk, Westerplatte, Hubalczyków

    3 pok.

    47,71 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego na Westerplatte >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    6 267 zł/m²

    0%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Mieszkania na sprzedaż na Westerplatte

Na Westerplatte w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości na Westerplatte oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 48 do 48 m² od 3 do 3 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • mieszkania 3 pokoje (1 oferta)