Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż powiat wschowski

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Mieszkanie trzypokojowe 71,00 m², Sława, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 71,00 m² z aneksem kuchennym, Sława

    PREZENTUJEMY NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWĄ NIERUCHOMOŚĆ 3 POKOJOWĄ NA OSIEDLU STRZEŻONYM W SŁAWIE! TARAS + OGRÓD- Taras o powierzchni 15,90M2 oraz ogródek 60m2. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe. Mieszkanie składa się z: SALON Z WYJŚCIEM NA TARAS (pow.18,40m2) ANEKS KUCHENNY (pow.12,95M2) SYPIALNI...

    więcej »

    Zachód Nieruchomości Adam Zawada

    770 000 zł

    Sława

    3 pok.

    71,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w powiecie wschowskim >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    10 845 zł/m²

    0%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Mieszkania na sprzedaż w powiecie wschowskim

W powiecie wschowskim w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w powiecie wschowskim oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 71 do 71 m² od 3 do 3 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • mieszkania 3 pokoje (1 oferta)