Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż powiat strzelecko-drezdenecki

Znaleziono 4 oferty

    Lista ofert

  • Mieszkanie dwupokojowe 54,10 m², Drezdenko, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 54,10 m² z osobną kuchnią, Drezdenko

    Polecam mieszkanie na sprzedaż w Karwinie (województwo lubuskie, powiat strzelecko - drezdenecki, gmina Drezdenko) o łącznej powierzchni użytkowej wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych 134,80 m 2 . Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń: lokal mieszkalny - 2 pokoje, kuchnia, łaz...

    więcej »

    Nieruchomości Furman

    199 000 zł

    Drezdenko

    2 pok.

    54,10 m²

  • Mieszkanie jednopokojowe 37,78 m², Gilów, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 37,78 m², Gilów

    OGŁOSZENIE GPM 16/2026Burmistrza Strzelec Krajeńskichz 16 kwietnia 2026 r.Burmistrz Strzelec Krajeńskich ogłasza I nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w Gilowie 20/1 o pow. 37,78 m² wraz z udziałem 140/1000 w częściach wspólnych budynku i urządzeniach nie służący...

    więcej »

    Oferta bezpośrednia

    54 000 zł

    Gilów

    1 pok.

    37,78 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 40,10 m², Drezdenko, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 40,10 m², Drezdenko

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 40,10 m² położone w sercu Drezdenka, w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Lokal znajduje się na 1. piętrze kamienicy zlokalizowanej w centrum miasta, co zapewnia łatwy dostęp do pełnej infrastruktury. Opis mieszkania Mieszkanie składa się z: dwóch ustawn...

    więcej »

    Nieruchomości Furman

    119 000 zł

    Drezdenko

    2 pok.

    40,10 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 64,00 m², Drezdenko, Pierwszej Brygady, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 64,00 m² z aneksem kuchennym, Pierwszej Brygady

    !!! 0% prowizji od kupującego !!! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 64-metrowe mieszkanie w inwestycji Osiedle nad Starą Notecią przy ul. Pierwszej Brygady w Drezdenku. Prezentowana nieruchomość zlokalizowana jest w bloku "G" pod numerem 12. To mieszkanie składające się z trzech osobnych pokoi...

    więcej »

    homfi

    440 000 zł

    Drezdenko, Pierwszej Brygady

    4 pok.

    64,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w powiecie strzelecko-drezdeneckim >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    3 406 zł/m²

    27.18%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Rynek mieszkań na sprzedaż w powiecie strzelecko-drezdeneckim - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 4 ofert
  • Średnia cena m² mieszkania na sprzedaż w powiecie strzelecko-drezdeneckim: 6 689 zł/m², w tym:
    • kawalerka: 1 429 zł/m²
    • 2-pokojowe: 3 323 zł/m²
    • 4-pokojowe: 6 875 zł/m²
    • z balkonem: 6 875 zł/m²
    • z tarasem: 6 875 zł/m²
  • Najmniejszy metraż mieszkania na sprzedaż: 38 m²
  • Największy metraż mieszkania na sprzedaż: 64 m²
  • Procentowy podział mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 25,0%

Wskaźniki rynku mieszkań w powiecie strzelecko-drezdeneckim

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 59,20%
  • Ceny mieszkań na sprzedaż w powiecie strzelecko-drezdeneckim są o 89,40% tańsze niż w Warszawie

Kalkulacje kredytu na mieszkanie

  • Średnia cena mieszkania na sprzedaż w powiecie strzelecko-drezdeneckim wynosi 203 000 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 950 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Mieszkania na sprzedaż w powiecie strzelecko-drezdeneckim

W powiecie strzelecko-drezdeneckim w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 4 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w powiecie strzelecko-drezdeneckim oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 38 do 64 m² od 1 do 4 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • kawalerki (1 oferta)
  • mieszkania 2 pokoje (2 oferty)
  • mieszkania 4 pokoje (1 oferta)
  • mieszkania z tarasem (1 oferta)
  • mieszkania z balkonem (1 oferta)

Powiat strzelecko-drezdenecki - najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje mieszkanie 2-pokojowe w powiecie strzelecko-drezdeneckim?

Średnia cena mieszkania 2-pokojowego w powiecie strzelecko-drezdeneckim wynosi obecnie 159 000 zł.