Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż powiat starachowicki

Znaleziono 3 oferty

    Lista ofert

  • Mieszkanie pięciopokojowe 95,50 m², Pawłów, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 5 pokoi, 95,50 m² z balkonem, Pawłów

    Na sprzedaż 5-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 95,50 m2, zlokalizowane na 1 i 2 piętrze, w 2-piętrowym domu wielorodzinnym, zlokalizowanym w Pawłowie , powiat starachowicki. Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi 108,5 m2, w co wlicza się pomieszczenia przynależne (strych...

    więcej »

    PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

    520 000 zł

    Pawłów

    5 pok.

    95,50 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 46,47 m², Starachowice, Oświatowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 46,47 m² z balkonem, Oświatowa

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,47 m2 , zlokalizowane na 4 piętrze w nowym 4-pietrowym bloku z roku 2023, przy ul. Oświatowej w Starachowicach. W skład pomieszczeń wchodzą: salon z aneksem kuchennym o pow. 18,78 m2, z wyjściem na balkon o pow. 2,91 m2 sypialnia o pow. 9,63 m2 sypi...

    więcej »

    PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

    445 000 zł

    Starachowice, Oświatowa

    3 pok.

    46,47 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 67,00 m², Starachowice, al. Armii Krajowej, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 67,00 m² z osobną kuchnią, al. Armii Krajowej

    Lokalizacja Mieszkanie położone jest w samym centrum Starachowic, przy ulicy Armii Krajowej, co zapewnia wygodny dostęp do wszystkich udogodnień miejskich. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, restauracje, park oraz place zabaw, dzięki czemu codzienne życie jest komfortowe, a okolica...

    więcej »

    homfi

    389 000 zł

    Starachowice, al. Armii Krajowej

    4 pok.

    67,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w powiecie starachowickim >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    6 942 zł/m²

    10.67%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Rynek mieszkań na sprzedaż w powiecie starachowickim - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 3 ofert
  • Średnia cena m² mieszkania na sprzedaż w powiecie starachowickim: 6 689 zł/m², w tym:
    • 3-pokojowe: 9 576 zł/m²
    • 4-pokojowe: 5 806 zł/m²
    • z balkonem: 6 942 zł/m²
    • z tarasem: 6 942 zł/m²
  • Najmniejszy metraż mieszkania na sprzedaż: 46 m²
  • Największy metraż mieszkania na sprzedaż: 96 m²
  • Procentowy podział mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 100,0%

Wskaźniki rynku mieszkań w powiecie starachowickim

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 9,30%
  • Ceny mieszkań na sprzedaż w powiecie starachowickim są o 76,44% tańsze niż w Warszawie

Kalkulacje kredytu na mieszkanie

  • Średnia cena mieszkania na sprzedaż w powiecie starachowickim wynosi 451 333 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 2 112 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Mieszkania na sprzedaż w powiecie starachowickim

W powiecie starachowickim w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 3 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w powiecie starachowickim oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 46 do 96 m² od 3 do 5 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • mieszkania 3 pokoje (1 oferta)
  • mieszkania 4 pokoje (1 oferta)
  • mieszkania 5 pokoi (1 oferta)
  • mieszkania z tarasem (3 oferty)
  • mieszkania z balkonem (3 oferty)

Powiat starachowicki - najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje mieszkanie dla rodziny w powiecie starachowickim?

Średnia cena mieszkania 3-pokojowego w powiecie starachowickim wynosi obecnie 445 000 zł.