Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż powiat sępoleński

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Mieszkanie dwupokojowe 67,31 m², Więcbork, Wyzwolenia, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 67,31 m², Wyzwolenia

    Przestronne 67 m² w sercu malowniczego Więcborka gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż jasne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 67 m², położone w klimatycznej kamienicy w samym centrum Więcborka urokliwej miejscowości położonej zaledwie 40 km od Bydgoszczy, otoczonej jeziorami, lasami i terenami rek...

    więcej »

    Metrohouse

    269 000 zł

    Więcbork, Wyzwolenia

    2 pok.

    67,31 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 33,95 m², Więcbork, Hallera, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 33,95 m² z aneksem kuchennym, Hallera

    Centrum miasta i natura na wyciągnięcie ręki funkcjonalne M2 Więcborku z niskim czynszem! 189 000zł Szukasz kompaktowego mieszkania w kamienicy, które łączy życie w centrum z bliskością natury? Ta oferta w Więcborku to idealne połączenie wygody, funkcjonalności i świetnej lokalizacji. Mieszkanie spó...

    więcej »

    Metrohouse

    189 000 zł

    Więcbork, Hallera

    2 pok.

    33,95 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w powiecie sępoleńskim >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    4 782 zł/m²

    0%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Rynek mieszkań na sprzedaż w powiecie sępoleńskim - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² mieszkania na sprzedaż w powiecie sępoleńskim: 6 689 zł/m², w tym:
    • 2-pokojowe: 4 782 zł/m²
    • z balkonem: 5 567 zł/m²
    • z tarasem: 5 567 zł/m²
  • Najmniejszy metraż mieszkania na sprzedaż: 34 m²
  • Największy metraż mieszkania na sprzedaż: 67 m²
  • Procentowy podział mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 50,0%

Wskaźniki rynku mieszkań w powiecie sępoleńskim

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 53,98%
  • Ceny mieszkań na sprzedaż w powiecie sępoleńskim są o 88,05% tańsze niż w Warszawie

Kalkulacje kredytu na mieszkanie

  • Średnia cena mieszkania na sprzedaż w powiecie sępoleńskim wynosi 229 000 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 1 071 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Mieszkania na sprzedaż w powiecie sępoleńskim

W powiecie sępoleńskim w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 2 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w powiecie sępoleńskim oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 34 do 67 m² od 2 do 2 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • mieszkania 2 pokoje (2 oferty)
  • mieszkania z tarasem (1 oferta)
  • mieszkania z balkonem (1 oferta)

Powiat sępoleński - najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje mieszkanie 2-pokojowe w powiecie sępoleńskim?

Średnia cena mieszkania 2-pokojowego w powiecie sępoleńskim wynosi obecnie 229 000 zł.

Ile kosztuje najdroższe i najtańsze mieszkanie na sprzedaż w powiecie sępoleńskim?

Najdroższe mieszkanie na sprzedaż w powiecie sępoleńskim kosztuje obecnie 269 000 zł