Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż powiat pińczowski

Znaleziono 4 oferty

    Lista ofert

  • Mieszkanie dwupokojowe 47,43 m², Pińczów, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 47,43 m² z osobną kuchnią, Pińczów

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze bloku w Gackach , w gm. Pińczów. Mieszkanie o pow. całkowitej 53,57m2 (pow. z piwnicą), pow. bez piwnicy wynosi 47,43m2 W skład mieszkania wchodzą: dwa pokoje o pow. ok. 16,92m2, 16,04m2, kuchnia o pow. ok. 6,55m2, łazienka z WC o pow. ok....

    więcej »

    PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

    175 000 zł

    Pińczów

    2 pok.

    47,43 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 48,30 m², Pińczów, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 48,30 m² z balkonem, Pińczów

    TYLKO U NAS!!! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze Idealne dla pary, rodziny, inwestora! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48.3 m² w Centrum Pińczowa. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w bloku w bardzo spokojnej, cichej oko...

    więcej »

    Biuro Nieruchomości Twoje M

    263 000 zł

    Pińczów

    2 pok.

    48,30 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 65,12 m², Pińczów, Sikorskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 65,12 m² z balkonem, Sikorskiego

    Na sprzedaż 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,12 m2 , zlokalizowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku, przy ul. Sikorskiego, w Pińczowie. W skład mieszkania wchodzą następujące pomieszczenia: salon o pow. ok. 19,5 m2, z wyjściem na balkon sypialnia o pow. ok. 11,2 m2 sypialnia o pow. ok. 9,3 m2...

    więcej »

    PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

    370 000 zł

    Pińczów, Sikorskiego

    3 pok.

    65,12 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 34,35 m², Pińczów, Przemysłowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 34,35 m² z aneksem kuchennym, Przemysłowa

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 34,35m2 zlokalizowane w kameralnym bloku przy ul. Przemysłowej w Pińczowie. W skład mieszkania wchodzą: salon z kuchnią o pow. ok. 23,14m2, pokój o pow. ok. 6,31m2, łazienka z WC o pow. ok. 3,04m2, przedpokój. Na podłogach pokoi panele, w łazience, kuchni i...

    więcej »

    PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

    215 000 zł

    Pińczów, Przemysłowa

    2 pok.

    34,35 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w powiecie pińczowskim >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    5 306 zł/m²

    22.17%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Rynek mieszkań na sprzedaż w powiecie pińczowskim - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 4 ofert
  • Średnia cena m² mieszkania na sprzedaż w powiecie pińczowskim: 6 689 zł/m², w tym:
    • 2-pokojowe: 5 131 zł/m²
    • 3-pokojowe: 5 682 zł/m²
    • z balkonem: 5 563 zł/m²
    • z tarasem: 5 563 zł/m²
  • Najmniejszy metraż mieszkania na sprzedaż: 34 m²
  • Największy metraż mieszkania na sprzedaż: 65 m²
  • Procentowy podział mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 50,0%

Wskaźniki rynku mieszkań w powiecie pińczowskim

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 48,60%
  • Ceny mieszkań na sprzedaż w powiecie pińczowskim są o 86,66% tańsze niż w Warszawie

Kalkulacje kredytu na mieszkanie

  • Średnia cena mieszkania na sprzedaż w powiecie pińczowskim wynosi 255 750 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 1 197 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Mieszkania na sprzedaż w powiecie pińczowskim

W powiecie pińczowskim w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 4 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w powiecie pińczowskim oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 34 do 65 m² od 2 do 3 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • mieszkania 2 pokoje (3 oferty)
  • mieszkania 3 pokoje (1 oferta)
  • mieszkania z tarasem (2 oferty)
  • mieszkania z balkonem (2 oferty)

Powiat pińczowski - najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje mieszkanie 2-pokojowe w powiecie pińczowskim?

Średnia cena mieszkania 2-pokojowego w powiecie pińczowskim wynosi obecnie 217 667 zł.

Ile kosztuje najdroższe i najtańsze mieszkanie na sprzedaż w powiecie pińczowskim?

Najdroższe mieszkanie na sprzedaż w powiecie pińczowskim kosztuje obecnie 370 000 zł

Najtańsze mieszkanie na sprzedaż w powiecie pińczowskim kosztuje obecnie 175 000 zł