Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż powiat ostrowski

Znaleziono 4 oferty

    Lista ofert

  • Mieszkanie trzypokojowe 54,97 m², Ostrów Mazowiecka, płk. Dyplomowanego Ludwika Bociańskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 54,97 m² z aneksem kuchennym, płk. Dyplomowanego Ludwika Bociańskiego

    Aleja Bohaterów to inwestycja, charakteryzująca się nowoczesną, niewysoką wielorodzinną zabudową, która na co dzień cieszy nie tylko estetyką, ale i funkcjonalnością. W dwóch etapach powstanie łącznie 85 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni oraz układzie pomieszczeń z szerokimi możliwościami aranżac...

    więcej »

    Góralczyk Nieruchomości

    440 200 zł

    Ostrów Mazowiecka, płk. Dyplomowanego Ludwika Bociańskiego

    3 pok.

    54,97 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 69,54 m², Ostrów Mazowiecka, płk. Dyplomowanego Ludwika Bociańskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 69,54 m² z balkonem, płk. Dyplomowanego Ludwika Bociańskiego

więcej »

    Góralczyk Nieruchomości

    537 892 zł

    Ostrów Mazowiecka, płk. Dyplomowanego Ludwika Bociańskiego

    4 pok.

    69,54 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 75,75 m², Ostrów Mazowiecka, płk. Dyplomowanego Ludwika Bociańskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 75,75 m² z aneksem kuchennym, płk. Dyplomowanego Ludwika Bociańskiego

więcej »

    Góralczyk Nieruchomości

    582 479 zł

    Ostrów Mazowiecka, płk. Dyplomowanego Ludwika Bociańskiego

    4 pok.

    75,75 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 43,01 m², Ostrów Mazowiecka, płk. Dyplomowanego Ludwika Bociańskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 43,01 m² z aneksem kuchennym, płk. Dyplomowanego Ludwika Bociańskiego

więcej »

    Góralczyk Nieruchomości

    420 000 zł

    Ostrów Mazowiecka, płk. Dyplomowanego Ludwika Bociańskiego

    2 pok.

    43,01 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w powiecie ostrowskim >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    8 299 zł/m²

    0%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Rynek mieszkań na sprzedaż w powiecie ostrowskim - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 4 ofert
  • Średnia cena m² mieszkania na sprzedaż w powiecie ostrowskim: 6 689 zł/m², w tym:
    • 2-pokojowe: 9 765 zł/m²
    • 3-pokojowe: 8 008 zł/m²
    • 4-pokojowe: 7 712 zł/m²
    • z ogródkiem: 9 765 zł/m²
    • z balkonem: 7 811 zł/m²
    • z tarasem: 7 811 zł/m²
  • Najmniejszy metraż mieszkania na sprzedaż: 43 m²
  • Największy metraż mieszkania na sprzedaż: 76 m²
  • Procentowy podział mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 75,0%, z ogródkiem - 25,0%

Wskaźniki rynku mieszkań w powiecie ostrowskim

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 0,49%
  • Ceny mieszkań na sprzedaż w powiecie ostrowskim są o 74,15% tańsze niż w Warszawie

Kalkulacje kredytu na mieszkanie

  • Średnia cena mieszkania na sprzedaż w powiecie ostrowskim wynosi 495 143 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 2 317 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Mieszkania na sprzedaż w powiecie ostrowskim

W powiecie ostrowskim w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 4 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w powiecie ostrowskim oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 43 do 76 m² od 2 do 4 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • mieszkania 2 pokoje (1 oferta)
  • mieszkania 3 pokoje (1 oferta)
  • mieszkania 4 pokoje (2 oferty)
  • mieszkania z ogródkiem (1 oferta)
  • mieszkania z tarasem (3 oferty)
  • mieszkania z balkonem (3 oferty)

Powiat ostrowski - najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje mieszkanie dla rodziny w powiecie ostrowskim?

Średnia cena mieszkania 3-pokojowego w powiecie ostrowskim wynosi obecnie 440 200 zł.