Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż powiat malborski

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Mieszkanie czteropokojowe 76,70 m², Malbork, Gen. Stanisława Maczka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 76,70 m², Gen. Stanisława Maczka

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową okazją zakupu mieszkania opowierzchni 76,7 m2, położonego w centrum Malborka z możliwością podziału na dwa osobne mieszkania. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w 3-kondygnacyjnym budynku . Mieszkanie jest w stanie do remontu , co daje możliwość dowolnej...

    więcej »

    AGhouse Nieruchomości S.C.

    425 500 zł

    Malbork, Gen. Stanisława Maczka

    4 pok.

    76,70 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w powiecie malborskim >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    5 548 zł/m²

    10.59%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Mieszkania na sprzedaż w powiecie malborskim

W powiecie malborskim w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w powiecie malborskim oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 77 do 77 m² od 4 do 4 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • mieszkania 4 pokoje (1 oferta)