Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż powiat łowicki

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Mieszkanie trzypokojowe 72,00 m², Łowicz, Osiedle Bratkowice, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 72,00 m² z balkonem, Osiedle Bratkowice

    Oferowane mieszkanie stanowi doskonałą inwestycję dla osób ceniących sobie wysoki standard mieszkania, przestrzeń oraz funkcjonalność. Zapraszam na prezentację, by na własne oczy przekonać się o wyjątkowości tego miejsca. Na terenie osiedla dostępne są miejsca parkingowe, co jest dodatkowym udogodni...

    więcej »

    Metrohouse

    570 000 zł

    Łowicz, Osiedle Bratkowice

    3 pok.

    72,00 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 47,00 m², Łowicz, os. Kostka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 47,00 m² z aneksem kuchennym, os. Kostka

    Mieszkanie od właściciela. Przyjemne słoneczne mieszkanie z oknami wychodzącymi na dwie strony. Lokal przeszedł pełen remont wraz z wymianą elektryki i instalacji wod-kan. Wszystkie elementy i wyposażenie są nowe. Kuchnia wyposażona w zestaw AGD z zabudową na wymiar. Klatka schodowa jest czysta, zam...

    więcej »

    Oferta bezpośrednia

    509 000 zł

    Łowicz, os. Kostka

    3 pok.

    47,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w powiecie łowickim >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    7 917 zł/m²

    1.24%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Rynek mieszkań na sprzedaż w powiecie łowickim - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² mieszkania na sprzedaż w powiecie łowickim: 6 689 zł/m², w tym:
    • 3-pokojowe: 9 373 zł/m²
    • z balkonem: 7 917 zł/m²
    • z tarasem: 7 917 zł/m²
  • Najmniejszy metraż mieszkania na sprzedaż: 47 m²
  • Największy metraż mieszkania na sprzedaż: 72 m²
  • Procentowy podział mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 50,0%

Wskaźniki rynku mieszkań w powiecie łowickim

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 8,42%
  • Ceny mieszkań na sprzedaż w powiecie łowickim są o 71,86% tańsze niż w Warszawie

Kalkulacje kredytu na mieszkanie

  • Średnia cena mieszkania na sprzedaż w powiecie łowickim wynosi 539 500 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 2 524 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Mieszkania na sprzedaż w powiecie łowickim

W powiecie łowickim w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 2 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w powiecie łowickim oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 47 do 72 m² od 3 do 3 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • mieszkania 3 pokoje (2 oferty)
  • mieszkania z tarasem (1 oferta)
  • mieszkania z balkonem (1 oferta)

Powiat łowicki - najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje mieszkanie dla rodziny w powiecie łowickim?

Średnia cena mieszkania 3-pokojowego w powiecie łowickim wynosi obecnie 539 500 zł.

Ile kosztuje najdroższe i najtańsze mieszkanie na sprzedaż w powiecie łowickim?

Najdroższe mieszkanie na sprzedaż w powiecie łowickim kosztuje obecnie 570 000 zł

Najtańsze mieszkanie na sprzedaż w powiecie łowickim kosztuje obecnie 509 000 zł